Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > 42-latka twierdzi, że ma zbyt mały biust. Zamierza go jeszcze bardziej powiększyć
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 06.06.2021 12:43

42-latka twierdzi, że ma zbyt mały biust. Zamierza go jeszcze bardziej powiększyć

Kobieta 0606 (1)

Po rozwodzie kobieta postanowiła przejść metamorfozę i wrócić do dawnego zawodu, czyli modelingu. Zdecydowała się także na operację powiększającą biust. W tym przypadku na jednej się jednak nie skończyło.

42-letnia kobieta z Michigan w Stanach Zjednoczonych, Foxy Menageri, przeszła kilka zabiegów w gabinecie chirurgów plastycznych. Obecnie jest posiadaczką implantów piersi wynoszących ponad 6600 centymetrów sześciennych. W najbliższym czasie Foxy planuje znów powiększyć biust.

Kobieta planuje kolejne operacje plastyczne

Kobieta pragnie, by rozmiar implantów w jej biuście wynosił w niedalekiej przyszłości 7 tysięcy centymetrów sześciennych. Jak mówi Foxy Menageri, operacje plastyczne przynoszą jej duże zadowolenie – powodem tego są szybkie rezultaty.

Z każdą operacją plastyczną nabieram większej pewności siebie, ale do tego potrzebowałem sporo czasu – relacjonuje kobieta.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Z powodu rozmiarów swego biustu 42-latka doświadcza pewnych problemów w codziennych czynnościach. Piersi znacznie ograniczają jej pole widzenia, przez co zawsze korzysta z tych kuchennych palników, które znajdują się bliżej ściany. Dodatkowo kobieta musi wyjątkowo uważać podczas wchodzenia po schodach.

Co warto dodać, znajomy kobiety wspierają ją, twierdząc, iż Foxy Menageri ma prawo wyglądać tak, jak tego pragnie. Zdania nie podzielają natomiast ponoć członkowie rodziny 42-latki.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Webniusy

Tagi: biust kobieta