Rozrywka.Lelum.pl

pixabay.com, picjumbo_com

„500 plus moja siostra wydaje na paznokcie i rzęsy. Nie potrzebuje ich, ale jak dają, to bierze”

9 Lutego 2020

Autor tekstu:

Luiza Pastuszka

500 plus z założenia miało być programem, który pomaga rodzicom w wychowaniu swoich pociech przez comiesięczne świadczenia. Tymczasem okazuje się, że matki wydają je na realizację swoich potrzeb.

500 plus z założenia miało być programem, który pomaga rodzicom w wychowaniu swoich pociech przez comiesięczne świadczenia. Tymczasem okazuje się, że matki wydają je na realizację swoich potrzeb.

Przypomnijmy, że pieniądze te wypłacane są każdego miesiąca, dla wszystkich rodziców, którzy złożyli odpowiedni wniosek. Mimo że teoretycznie powinny być przeznaczane na potrzeby dziecka, w rzeczywistości bywa z tym naprawdę różnie. Dodajmy, że nigdy nie zostało sprecyzowane, na co dokładnie należy je wydawać. Paznokcie i rzęsy? Czego się nie robi, aby dzieci mogły być dumne ze swoich rodziców.

500 plus siostra wydaje na swoje potrzeby

Kobieta swoim wyznaniem podzieliła się z redakcją Lelum.pl. Zastanawiałyście się kiedyś, na co rodzice wydają 500 plus? Okazuje się, że w przypadku niektórych matek jest to niezawodny sposób na regularne wizyty w salonach piękności.

-Kochana Redakcjo. Długo zastanawiałam się, czy napisanie do was mojej wiadomości będzie dobrym pomysłem. W końcu chodzi tu u moją jedyną siostrę, a sam temat, mimo że kontrowersyjny… wałkowany był już pewnie miliard razy- napisała jedna z kobiet.

Czytelniczka wyznała, że ma dosyć patrzenia na to, w jaki sposób jej siostra wydaje pieniądze z programu 500 plus . Boi się zwrócić jej uwagę, ponieważ sama jest bezdzietna. Nie bez przyczyny przyjęło się, że ci, którzy nigdy nie mieli dziecka, mają w kwestii ich wychowania najwięcej do powiedzenia.

Jak matki wydają 500 plus?

Kobieta dodaje następnie, że pieniądze otrzymane od państwa, wydaje na swoje potrzeby.

500 plus moja siostra wydaje na paznokcie i rzęsy. Nie potrzebuje ich, ale jak dają, to bierze- napisała czytelniczka.

Wspólnie z mężem zdecydowanie nie mogą narzekać na kiepską sytuację finansową. Ona prowadzi świetnie prosperującą kawiarnie, a on jest dyrektorem w salonie samochodowym. Co więcej, sam zaproponował jej, aby ten nieoczekiwany zastrzyk gotówki wydawała na swoje potrzeby.

-Mają dwójkę dzieci. O co będą starać się tym razem, aby spełniać swoje zachcianki? Przecież są jeszcze świadczenia w ramach programu dobry Start i świadczenia rodzinne! Litości…- spuentowała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

500 plus

500 plus matki przeznaczają na swoje przyjemności.

500 plus

Siostra wydaje pieniądze na własne potrzeby.

500 plus

Zapomniała, jaka jest idea świadczeń.

ZOBACZ TEŻ:

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Martyna z "Nasz nowy dom" pokazała w jakich mieszka warunkach. Niepojęte, jej dom nadaje się do remontu
Czytaj więcej >

Nowości

"Niewiele możemy". Biskup na kazaniu zaczął mówić o Marcie Kubackiej, poruszające słowa
Czytaj więcej >

Nowości

Magda Gessler przed chwilą wydała komunikat. Przyznała się do haniebnego zachowania
Czytaj więcej >

Nowości

Gessler przerwała rewolucję, właściciel lokalu doprowadził ją do białej gorączki w "Kuchennych rewolucjach"
Czytaj więcej >

Nowości

Pierwszy odcinek TTBZ dla Rocka był bardzo trudny. Ujawnił, co działo się za kulisami
Czytaj więcej >

Nowości

Katarzyna Dowbor doprowadziła małego chłopca do łez. Wybuchł płaczem, po tym co powiedziała
Czytaj więcej >
Luiza Pastuszka

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]