Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > 68-letnia gwiazda wyznała, że jest w ciąży. Niewiarygodne, ile lat ma jej partner. Ludzie oniemieli
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 10.08.2021 15:37

68-letnia gwiazda wyznała, że jest w ciąży. Niewiarygodne, ile lat ma jej partner. Ludzie oniemieli

Lyn May
fot. instagram.com/lyn_may_

Ciąża 68-letniej Lyn May wywołała ogromne poruszenie w mediach. Okazuje się, że meksykańska gwiazda jest w trzecim miesiącu ciąży. Ojcem jej dziecka jest jej partner 28-letni muzyk.

Ciąża 68-latki to jeden z topowych tematów w mediach plotkarskich. Okazuje się, że ojcem dziecka gwiazdy jest 28-letni muzyk Markos D1.

Ciąża 68-letniej Lyn May

Jestem szczęśliwa, ogłaszając tę trzymiesięczną niespodziankę. Markos bardzo się cieszy, że zostanie tatusiem -napisała na swoim Instagramie Lyn May.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Lyn May stała się gwiazdą w latach 70. Wystąpiła w wielu produkcjach filmowych. Często określana jest też mianem skandalistki.

Aktorka wdawała się w liczne romanse i – jak sama twierdzi – bohaterem jednego z nich był sam prezydent Meksyku, choć nie zdradziła który. Z biegiem lat Lyn May poddawała się licznym operacjom plastycznym, które miały pomóc jej zachować młody wygląd. Jeden z nich się nie udał, przez co twarz aktorki zaczęła przypominać maskę, co doprowadziło May do depresji i myśli samobójczych -pisze Wprost.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lyn May (@lyn_may_)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie mieści się w głowie, co Jakimowicz wyprawiał na antenie

Źródło: Wprost.pl

Tagi: ciąża