Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > 7-letnia dziewczynka powiększyła sobie piersi w ramach prezentu świątecznego!
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 03.01.2018 12:02

7-letnia dziewczynka powiększyła sobie piersi w ramach prezentu świątecznego!

Juliett
fot. YouTube

Dziewczynki pod choinkę zazwyczaj proszą o zabawki. Są jednak takie dzieci, które chcą nietypowe prezenty, jak na swój wiek.

Obsesyjne pragnienie

7- letnia Juliet Manson z Kalifornii poprosiła o dość osobliwy prezent w ramach świąt Bożego Narodzenia. Przez ostanie dwa miesiące prosiła swoich rodziców o wyjazd do Chin w celu przeprowadzenia operacji powiększenia piersi. Jej matka twierdzi, że próbowała przekonać córkę, że jej piersi urosną z czasem, ale „obsesyjne” pragnienie implantów piersi zwyciężyło. Dana Manson, matka dziewczynki, zabrała córkę do psychiatry. Miała nadzieje, że ten wytłumaczy dziewczynce, że jej organizm stale się rozwija, a jej piersi jeszcze urosną. Rezultat rozmowy jednak nie był taki, jak się spodziewała. Po kilkunastu sesjach specjalista Eduardo Ramirez stwierdził, że Juliet cierpi na ciężką depresję i odczuwa mocne obniżenie poczucia własnej wartości. Psychiatra przyznał, że operacja powiększenia biustu może korzystnie wpłynąć na jej samopoczucie.

Dana Manson

ZOBACZ TEŻ: Pozwała swoich rodziców za to, że jest brzydka

Świąteczny prezent

Idąc za radą psychiatry, pani Manson próbowała skontaktować się z kilkunastoma klinikami w Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Niestety wszystkie odmówiły wykonania zabiegu na tak młodej osobie. Matka znalazła klinikę znajdującą się w Hangzhou w Chinach, w której lekarze zgodzili się podjąć wykonania operacji. Dana postanowiła, że pojedzie na wycieczkę do Azji wraz z córką podczas ferii świątecznych, a operacja będzie sfinansowana w ramach świątecznego prezentu. Matka wraz z Juliet do Chin wyjechały 22 grudnia, a dwa dni później wykonano zabieg. Operacja zajęła dwie godziny i przebiegła zgodnie z planem. Juliet ma obecnie miseczkę w rozmiarze 65C, a jej mama twierdzi, że dziewczynka jest bardzo szczęśliwa z powodu swojego nowego biustu.

Juliet Manson
Juliet Manson/ fot. YouTube

ZOBACZ TEŻ: Oto najpiękniejsza dziewczynka na świecie. Zgadzacie się?

Fala krytyki

Wiele osób nie zgadza się z decyzją rodziców Juliet i potępia sposób, w jaki wychowują dziecko. Lekarz, który wyraził zgodę na przeprowadzenie operacji plastycznej u dziecka w tak młodym wieku również spotkał się z falą krytyki. Pomimo tego, Dana Manson twierdzi, że zrobiła to, co było najlepsze dla córki i nie żałuje swojej decyzji. Nie ma konkretnych przepisów dotyczących minimalnego wieku dla chirurgii kosmetycznej, ale pacjenci w wieku poniżej 18 lat muszą uzyskać zgodę rodziców przed poddaniem się jakiejkolwiek procedurze. 

Co o tym wszystkim sądzicie? Bo my jesteśmy w szoku.

źródło: worldnewsdailyreport.com