Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Afera w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”. Uczestniczka nagle wybuchła, zmiana planów wyprowadziła ją z równowagi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.04.2022 18:58

Afera w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”. Uczestniczka nagle wybuchła, zmiana planów wyprowadziła ją z równowagi

Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

W najnowszym odcinku programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” doszło do zadziwiającej sytuacji. Ulubiona para telewidzów poważnie pokłóciła się o plany wizyty u znajomych.

Agnieszka i Kamil od początku wzbudzili sympatię fanów show TVN. Podczas jazdy samochodem para zaliczyła pierwszą poważną sprzeczkę. O co dokładnie poszło?

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Pierwsza kłótnia Agnieszki i Kamila

Reality show „Ślub od pierwszego wejrzenia” nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Program TVN łączy ze sobą w pary najlepiej dobranych według ekspertów uczestników, którzy zaraz na początku serii stają na ślubnym kobiercu i uczą się wspólnego życia. Nie wszystkie pary potrafią jednak złapać wspólny język.

Jednym z małżeństw, które szybko stało się faworytem wśród fanów show, jest Agnieszka i Kamil, którzy wydają się jedną z lepiej dobranych par. Ku zaskoczeniu telewidzów między zakochanymi doszło niedawno do ostrej wymiany zdań.

W dziesiątym odcinku programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” małżeństwo udało się z wizytą od Białegostoku. W trakcie podróży Agnieszka i Kamil zatrzymali się w Warszawie, gdzie mieli spotkać się ze znajomymi mężczyzny. Niestety, Kamil pomylił godzinę spotkania i umówił się z kolegą wcześniej, niż ustalił to z ukochaną. Jego żona głośno wyraziła swoje niezadowolenie.

-Zmieniamy plan co chwila. Wkur**a mnie to, że nie możemy jednego planu mieć — powiedziała zdenerwowana Agnieszka w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Kamil postanowił nie komentować całej sytuacji i zachować spokój. Według mężczyzny komentować kłótni mogłoby zakończyć się dla zakochanych jeszcze gorszą awanturą. Całe szczęście małżeństwo szybko doszło do porozumienia i w zgodzie dotarli do bliskich Agnieszki z Białegostoku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół

Źródło: Plotek