Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Brat Agaty Dudy przerwał milczenie. Na jaw wyszły rodzinne tajemnice
Karol Osiński
Karol Osiński 09.09.2020 11:32

Brat Agaty Dudy przerwał milczenie. Na jaw wyszły rodzinne tajemnice

agata duda
fot. Jakub Kaminski/East News

Agata Duda w ostatnich tygodniach rzadko udziela głosu w mediach. Niedawno w mediach ukazał się wywiad z jej bratem, który uchylił rąbka tajemnicy na temat ich życia rodzinnego z przeszłości.

Agata Duda jako pierwsza dama regularnie znajduje się w centrum zainteresowania. Żona prezydenta w swoim życiu wiele razy pojawiała się publicznie, jednak rzadko przemawia. Tym razem głos zabrał brat prezydentowej i opowiedział o ich rodzinnych tajemnicach. To, co wyszło na jaw, jest czymś niesamowitym.

Agata Duda milczy, więc głos zabrał jej brat

Brat Agaty Dudy i szwagier prezydenta Polski Jakub Kornhauser jeszcze kilka lat temu wyznał, że jest rozczarowany prezydenturą Andrzeja Dudy. W 2015 roku swój głos oddał na kandydata Zielonych, który wystartował z listy Zjednoczonej Lewicy. Co prawda 36-latek rzadko udziela się na tematy polityczne, jednak czasami dostaje pytania w tej kwestii.

Tym razem Jakub udzielił wywiadu dla Tygodnika Powszechnego. W rozmowie wyjawił kilka tajemnic z młodych lat i życia rodzinnego. Wspomniał między innymi o swojej wielkiej pasji do jazdy na rowerze oraz licznych podróżach rowerowych:

– Gdy byłem mały, tata zabierał mnie na wycieczki, on jechał na gigantycznej damce sprowadzonej z Indii. Bolała go pupa od twardego siodełka, podkładał sobie jaśka. Gdy spotykał znajomych, próbował go ukryć, było mu głupio – wspomina Jakub.

  1. Uwielbiany aktor przeszedł straszną chorobę. W sieci pojawiło się jego najnowsze zdjęcie, nie przypomina dawnego siebie
  2. Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik „Tańca z gwiazdami” w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowia

Na rowerze nauczył go jeździć tata

Mimo że jego pierwszym nauczycielem jazdy na rowerze był ojciec, to miłością do tej czynności zaszczepiła go matka. Jakub opowiedział, że to właśnie ona zakupiła mu pierwszy rower, który przywieźli pociągiem z Brzeska. Wspomniał także o tym, co go spotkało, kiedy po raz pierwszy dosiadł swojego sprzętu, którym niestety nie zdążył się nacieszyć:

– Gdy biegliśmy na dworzec, stoczyłem się razem z BMX-em na peron. Taki był mój pierwszy kontakt z rowerem, ale bynajmniej się nie zraziłem. Zresztą szybko mi tego BMX-a zwinęli z piwnicy, więc nie zdążyłem się najeździć – opowiada Kornhauser.

Jakub z wykształcenia jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa. W wywiadzie nie wspomniał nic o swojej siostrze, ani o polityce, jednak przywołując wspomnienia z dzieciństwa, na pewno wywołał uśmiech na twarzy wielu widzów.

W ostatnim czasie Agata Duda rzadko pojawiała się w mediach, co niepokoiło jej zwolenników.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata duda

Brat Agaty Dudy uchylił rąbka tajemnicy w kwestii ich życia rodzinnego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  2. Kolejny zakaz w Polsce. Jeszcze w tym tygodniu, są nowe informacje
  3. Krzysztof Krawczyk przyznał się do największego błędu życia. Zżera go sumienie
  4. Suczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
  5. Wielka ewakuacja. W popłochu opuszczali domy i szkoły, setki osób na ulicach Warszawy
  6. Zamknęła burgera i frytki z McDonald’s do pudełka po butach. Otworzyła je po 24 latach i ją poraziło, firma już wydała oświadczenie

Źródło: se.pl