Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Agent Gwiazdy: coraz bliżej finału. Odpadła największa gwiazda
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 26.04.2018 13:04

Agent Gwiazdy: coraz bliżej finału. Odpadła największa gwiazda

Agent Gwiazdy
materiały prasowe TVN

Agent Gwiazdy stacji TVN wzbudził spore emocje na samym początku. Dobór do ekipy kontrowersyjnego rapera Peji wzbudził emocje na miarę Popka tańczącego w Tańcu z Gwiazdami. Teraz mamy za sobą 10 odcinek show. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku, kto ma szansę pojawić się w wielkim finale, a kto pożegnał się z programem?

Uczestnicy jak zwykle mieli kilka zadań do wykonania, w jednym z nich musieli podzielić się na dwie grupy siłaczy i intelektualistów. Zdecydowania ta konkurencja należała do grupy „siłaczy”. Jednym z najcięższych zadań w odcinku była matematyczna łamigłówka „Sudoku”. To właśnie to zadanie pomogło uczestnikom wytypować potencjalnego agenta. Z odcinka odpadła również jedna z największych gwiazd…

Agent Gwiazdy: co wydarzyło się w 10 odcinku?

Zadanie z rozwiązaniem Sudoku, najbardziej podzieliło grupę i dało do myślenia niemal wszystkim. Ilona Ostrowska, znana głównie z roli Lucy w serialu Ranczo, podczas gry zauważyła:

– Michał najbardziej skopał to zadanie.

Chodziło oczywiście o Michała Mikołajczyka, którego dobrze znacie z serialu Na Wspólnej i memów, w których upija swoją serialową partnerkę, Agnieszkę.

Karolina Ferenstein-Kraśko, prywatnie żona Piotra Kraśko i przyjaciółka Kingi Rusin, miała podobne spostrzeżenia:

– Jak to się stało, że Michał zrobił tyle błędów? Ostatnio zrobił zadanie matematyczne dużo bardziej skomplikowane niż to.

Agent Gwiazdy: kto odpadł z odcinka?

Z programem pożegnała się największa gwiazda edycji. Ryszard Andrzejewski, znany wszystkim jako Peja. Raper z Poznania pożegnał się z programem w 10 odcinku.

W programie Agent Gwiazdy pozostali:

  • Anna Lucińska
  • Piotr Świerczewski
  • Tomasz Ciachorowski
  • Ilona Ostrowska
  • Michał Mikołajczak
  • Karolina Ferenstein-Kraśko

Program Agent Gwiazdy wrócił na antenę TVN w 2016 roku, prowadzącą nadal jest dziennikarka Dzień Dobry TVN i prezenterka telewizyjna Kinga Rusin. Pierwszą edycję programu wygrał Antek Królikowski, a agentem okazał się Hubert Urbański. W drugiej edycji wygrała Daria Ładocha, a agentem okazała się Odeta Moro.

Jak będzie tym razem, kogo obstawiacie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syn Tadli ZAORAŁ Kreta. Wyjawił, czego potrzebuje dziennikarka
  2. Finał głośnej sprawy morderstwa dziennikarki. Zapadł wyrok
  3. Sharon Stone ujawnia przerażającą prawdę. 5% szans na przeżycie

źródło: party.pl