Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” poroniła. Teraz musi bardzo uważać
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.12.2021 14:23

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” poroniła. Teraz musi bardzo uważać

Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Agnieszka i Wojtek z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” są jedną z nielicznych par, które przetrwały po zakończeniu produkcji. Teraz małżeństwo spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Na swoim InstaStory przyszła mama opowiedziała, jak przebiega jej ciąża.

Agnieszka Łyczakowska z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” oczekuje na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Kobieta ma za sobą kilka poronień. Teraz uczestniczka show postanowiła wypowiedzieć się o ciąży i porodzie.

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” o ciąży i poronieniach

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Fani produkcji kibicują połączonym w pary uczestnikom, ale tylko nieliczne małżeństwa zostają razem po zakończeniu show. Jednymi z ulubieńców publiczności, którzy tworzą obecnie szczęśliwy związek, są Agnieszka i Wojtek z 4. sezonu „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Para spodziewa się obecnie swojego pierwszego dziecka.

Przy okazji ciąży i przygotowań do porodu Agnieszka zdecydowała się wypowiedzieć na temat swoich wcześniejszych poronień i tego, jak wygląda jej czas oczekiwania na przyjście dziecka na świat. 33-latka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów na swoim profilu na Instagramie.

Gwiazda programu wyjawiła między innymi, że zamierza rodzić naturalnie. Agnieszka zdradziła także, że poród będzie miał miejsce w szpitalu na ulicy Kopernika w Krakowie, ponieważ właśnie w tym miejscu pracuje jej lekarka prowadząca. Kobieta prouszyła też temat intercyzy, która była warunkiem narzucanym w programie oraz swojego samopoczucia w czasie ciąży. Jak czuła się uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

-Kiepsko. Musiałam na siebie bardzo uważać z uwagi na wcześniejsze poronienia. Byłam bardzo słaba, miałam mdłości i bóle brzucha — wyznała Agnieszka z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki