Rozrywka.Lelum.pl

fot. instagram.com/mamtalent_tvn

,,Mam talent” znowu nie pojawi się w TVN? Agustin Egurrola poradzi sobie lepiej niż Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak

22 Lutego 2021

Autor tekstu:

Natalia Andrejuk

Do mediów dotarły przykre informacje dot. Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Okazuje się, że Agustin Egurrola jedną decyzją o przejściu do TVP zmienił wszystko.

Do mediów dotarły przykre informacje dot. Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Okazuje się, że Agustin Egurrola jedną decyzją o przejściu do TVP zmienił wszystko.

Wszystko wskazuje na to, że Agustin Egurrola zdecydowanie lepiej zabezpieczył swoją przyszłość. Super Express donosi, że również i w tym roku na antenie TVN nie zobaczymy Mam talent, a tym samym szansę na zarobek straciła Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, które zasiadały tam w jury. Czyżby tancerz jedną decyzją o przejściu do TVP zaważył o losach programu?

Super Express: nie będzie Mam talent

Super Express nieoficjalnie dowiedział się, że już drugi rok z rządu, na antenie TVN nie pojawi się program Przypomnijmy, że w ostatnich sezonach na fotelach jury zasiadali Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola.

Najpierw kolejna edycja show została odwołana w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa. Teraz na program spadł kolejny cios: przejście Egurroli do konkurencyjnej stacji TVP, gdzie będzie oceniał taneczne popisy uczestników Dance, dance, dance. Za swój transfer był krytykowany w sieci.

Wygląda na to, że tancerz świetnie radzi sobie w czasach pandemii i udało mu się dostać angaż w programie Telewizyjnej Dwójki. Takiego szczęścia nie miały jego koleżanki z TVN: Foremniak i Chylińska.

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak mają trudną sytuację?

Agnieszka Chylińska co prawda cały czas pisze książki dla dzieci, ale jej główne źródło zarobku, jakim były koncerty, zostało odcięte. Piosenkarka musiała przełożyć trasę na inny termin, ponieważ w czasie pandemii zgromadzenia powyżej 5 osób są zakazane.

Można przypuszczać, że sytuacja finansowa przedstawia się jeszcze gorzej u Małgorzaty Foremniak. Aktorka nie tylko nie gra w teatrach, lecz także nie występuje obecnie w filmach i serialach.

Wygląda na to, że producenci programu ostatnimi czasy muszą mierzyć z wieloma trudnymi chwilami. Najpierw odejście Szymona Hołownii, który postanowił rozpocząć karierę polityczną, później pandemia koronawirusa, a teraz utrata jednego z jurorów.

Super Express postanowił zapytać TVN, co dalej z programem Nie od dzisiaj wiadomo, ze show przyciągało miliony widzów przed telewizory, dzięki czemu stacja była liderem w swoim paśmie.

Jednak TVN nie odpowiedział na żadne zapytania redaktorów portalu. Nadal nic oficjalnie nie wiadomo o dalszych losach rozrywkowego show, które nieraz potrafiło nas zaskoczyć lub wprawić w zdumienie.

Lubiłyście oglądać ten program? Miałyście nadzieję, że kolejna edycja zostanie nakręcona na wiosnę, a wyemitowana jesienią? A może jeszcze uda się znaleźć kogoś na zastępstwo Egurroli i show ruszy z nagrywkami?

Zobacz zdjęcie:

Byli znanym trio programu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów
Czytaj więcej >

Programy

Krzysztof Ibisz w kolejnym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmierzy się z legendą. Znowu ułatwią mu zadanie?
Czytaj więcej >

Programy

Andrzej z "Sanatorium miłości" jak gwiazda rocka na salonach, ubyło mu 20 lat? Niesłychane, jak teraz wygląda
Czytaj więcej >

Programy

"To był prawdziwy koszmar". Uczestniczka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" ujawniła, co przeżyła podczas nagrywania odcinka
Czytaj więcej >

Programy

Zachowanie uczestnika "Milionerów" rozwścieczyło widzów. "Takie głąby są sędziami"
Czytaj więcej >

Programy

Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" wziął się za siebie. Ma mocną zasadę "Facet musi być..."
Czytaj więcej >
Natalia Andrejuk

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]