Rozrywka.Lelum.pl > Programy > ,,Mam talent” znowu nie pojawi się w TVN? Agustin Egurrola poradzi sobie lepiej niż Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 22.02.2021 10:43

,,Mam talent” znowu nie pojawi się w TVN? Agustin Egurrola poradzi sobie lepiej niż Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak

agustin egurrola
fot. instagram.com/mamtalent_tvn

Do mediów dotarły przykre informacje dot. Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Okazuje się, że Agustin Egurrola jedną decyzją o przejściu do TVP zmienił wszystko. Super Express nieoficjalnie dowiedział się, że już drugi rok z rzędu na TVN nie zobaczymy popularnego programu rozrywkowego Mam talent.

Wszystko wskazuje na to, że Agustin Egurrola zdecydowanie lepiej zabezpieczył swoją przyszłość. Super Express donosi, że również i w tym roku na antenie TVN nie zobaczymy Mam talent, a tym samym szansę na zarobek straciła Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, które zasiadały tam w jury. Czyżby tancerz jedną decyzją o przejściu do TVP zaważył o losach programu?

Super Express: nie będzie Mam talent

Super Express nieoficjalnie dowiedział się, że już drugi rok z rządu, na antenie TVN nie pojawi się program Mam talent. Przypomnijmy, że w ostatnich sezonach na fotelach jury zasiadali Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola.

Najpierw kolejna edycja show została odwołana w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa. Teraz na program spadł kolejny cios: przejście Egurroli do konkurencyjnej stacji TVP, gdzie będzie oceniał taneczne popisy uczestników Dance, dance, dance. Za swój transfer był krytykowany w sieci.

Wygląda na to, że tancerz świetnie radzi sobie w czasach pandemii i udało mu się dostać angaż w programie Telewizyjnej Dwójki. Takiego szczęścia nie miały jego koleżanki z TVN: Foremniak i Chylińska.

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak mają trudną sytuację?

Agnieszka Chylińska co prawda cały czas pisze książki dla dzieci, ale jej główne źródło zarobku, jakim były koncerty, zostało odcięte. Piosenkarka musiała przełożyć trasę na inny termin, ponieważ w czasie pandemii zgromadzenia powyżej 5 osób są zakazane.

Można przypuszczać, że sytuacja finansowa przedstawia się jeszcze gorzej u Małgorzaty Foremniak. Aktorka nie tylko nie gra w teatrach, lecz także nie występuje obecnie w filmach i serialach.

Wygląda na to, że producenci programu ostatnimi czasy muszą mierzyć z wieloma trudnymi chwilami. Najpierw odejście Szymona Hołownii, który postanowił rozpocząć karierę polityczną, później pandemia koronawirusa, a teraz utrata jednego z jurorów.

Super Express postanowił zapytać TVN, co dalej z programem Mam talent. Nie od dzisiaj wiadomo, ze show przyciągało miliony widzów przed telewizory, dzięki czemu stacja była liderem w swoim paśmie.

Jednak TVN nie odpowiedział na żadne zapytania redaktorów portalu. Nadal nic oficjalnie nie wiadomo o dalszych losach rozrywkowego show, które nieraz potrafiło nas zaskoczyć lub wprawić w zdumienie.

Lubiłyście oglądać ten program? Miałyście nadzieję, że kolejna edycja zostanie nakręcona na wiosnę, a wyemitowana jesienią? A może jeszcze uda się znaleźć kogoś na zastępstwo Egurroli i show ruszy z nagrywkami?

Zobacz zdjęcie:

Byli znanym trio programu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl