Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Aleksandra Domańska przeprosiła Marcina Hakiela. Żałuje swoich gorzkich słów
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 28.05.2023 22:20

Aleksandra Domańska przeprosiła Marcina Hakiela. Żałuje swoich gorzkich słów

Marcin Hakiel
fot. kadr z programu "Przyjaciele na zawsze"

Marcin Hakiel ponad rok temu udzielił wywiadu, w którym zdradzał kulisy rozwodu z Katarzyną Cichopek. Za wyciągnięcie tych spraw na światło dzienne mocno skrytykowała go wtedy Aleksandra Domańska. Dziś aktorka kaja się i przeprasza.

Kobieta napisała wtedy, że cała sprawa jest żenująca i tancerz popisał się brakiem taktu. Słowa Hakiela nazwała praniem brudów na kobietę, która jest matką jego dzieci.

Aleksandra Domańska żałuje słów wypowiedzianych pod adresem Marcina Hakiela

Niedługo później Aleksandra Domańska przyznała, że jej wpis był nietaktowny, ale podkreśliła, że nie zmienia zdania w tej sprawie. Niedawno aktorka gościła w podcaście “Żurnalisty” i ten temat został z nią poruszony.

Pytanie dotyczyło tego, czy jest jakaś sprawa, w której kobieta zabrała głos i teraz tego żałuje. Domańska wskazała właśnie na słowa dotyczące Marcina Hakiela. Przyznała, że jest to głupia historia.

Zaginione małżeństwo z Warszawy. Twierdzi, że był współpracownikiem Adama Jagły, ujawnił co zaobserwował

Aleksandra Domańska przeprasza Marcina Hakiela

Aktorka podkreśliła, że podeszła do tego bardzo emocjonalnie, bo była wtedy niezadowolona ze spraw prywatnych i nie przemyślała tego, co napisała w sieci.

- Musiałam trochę ochłonąć, odpalam Instagram i patrzę - Hakiel, który właśnie udziela wywiadu na temat Kasi Cichopek i sobie myślę: "Kolejny, po prostu jazda, odpalam, piszę tam, wystukuję i wrzucam". Serio stara? Tak analizujesz swoje emocje? Wrzucasz jakiś komentarz na temat typa, którego nie znasz, nie wiesz nawet, co tam się wydarzyło. Masakra. Bardzo tego żałuję - powiedziała Aleksandra Domańska w podcaście.

Po chwili kobieta przeprosiła Marcina Hakiela.

Marcin Hakiel jest w nowym związku

Aktualnie oboje rozwodników znajduje się w szczęśliwym związku. Katarzyna Cichopek jest z Maciejem Kurzajewskim, a Marcin Hakiel dba o swoją prywatność, ale wiemy, że jego partnerka ma na imię Dominika.

Fani zarzucają tancerzowi, że wstydzi się swojej kobiety, na co on postanowił im zdecydowanie odpowiedzieć. Zaapelował o to, aby nikogo nie obrażać i dać żyć innym. Jego partnerka woli pozostać anonimowa i nie chce pokazywać się w blasku fleszy, co fani powinni zaakceptować.

fot. Instagram/@marcinhakiel
fot. Instagram/@marcinhakiel

Źródło: pudelek.pl