Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Grabowski opowiedział w wywiadzie, że dowiedział się o śmierci bliskiej osoby podczas programu na żywo
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 30.01.2021 20:00

Andrzej Grabowski opowiedział w wywiadzie, że dowiedział się o śmierci bliskiej osoby podczas programu na żywo

Andrzej-Grabowski
fot. kadr z programu „Taniec z gwiazdami”

Andrzej Grabowski w szczerym wywiadzie dla Wirtualnej Polski przyznał, że w trakcie finałowego odcinka 9. edycji Tańca z Gwiazdami otrzymał dramatyczną wiadomość. Tuż przed ogłoszeniem wyników dowiedział się, że jego brat nie żyje. Mimo tego wrócił na plan i wypełnił swoją rolę do końca.

Aktor przy okazji promowania swojej biograficznej książki w wywiadzie dla WP opowiedział o kilku dramatycznych sytuacjach, jakie spotkały go podczas pracy. Mimo tragicznych wiadomości zawsze wracał do obowiązków, tak samo było w przypadku finału Tańca z Gwiazdami.

Andrzej Grabowski o śmierci brata

Aktor opowiedział, że otrzymał dramatyczną wiadomość o tym, że jego brat nie żyje w trakcie przerwy w finałowym odcinku 9. edycji Tańca z Gwiazdami. Tuż przed ogłoszeniem wyników, aktor udał się szatni, gdzie odebrał telefon:

-Przed samym ogłoszeniem wyników zwykle jest przerwa. Poszedłem na chwilę do garderoby, chwyciłem za telefon, a tam wiadomość od bratanicy. Myślałem, że chce podpytać, kto wygrał. Dzwonię do niej, a ona mi mówi, że mój brat Wiktor nie żyje. Nagle. Zmarł na wakacjach w Turcji.

Aktor mimo tak dramatycznej informacji, wrócił na plan i w pełni profesjonalnie dokończył odcinek, w którym brał udział. Ciężko wyobrazić sobie co musiał przeżywać:

Coś okropnego. Na szczęście po powrocie do stołu jurorskiego nie musiałem już nic mówić. Na drugi dzień grałem prezesa u Patryka Vegi. To takie dziwne historie.

Produkcja nie miała pojęcia, co przeżywa aktor. Grabowski opowiedział, kiedy opowiedział, co się stało:

-Nie przed ogłoszeniem wyników. Zdaje się, że dopiero na sam koniec nagrywania programu. Finałowy odcinek Tańca z gwiazdami był zawsze wieńczony bankietem. Kierowniczce produkcji powiedziałem tylko, że nie zostaję, bo dowiedziałem się o śmierci brata.

Andrzej Grabowski śmierć ojca

Aktor w tym samym wywiadzie przyznał, że już musiał się w swojej pracy zmierzyć z podobnym wydarzeniem. Miało to miejsce podczas spektaklu Polowanie na kaczki:

-Było tak, że w tej sztuce mój bohater otrzymywał od swojego ojca telegramy: „Synu, przyjedź, bo umieram”. W końcu ja sam dostałem telegram, że mój własny ojciec umarł. Grałem w jakimś totalnym stresie. Koledzy nie patrzyli na mnie, bo nie wiedzieli, jak reagować – opowiadał aktor.

Gwiazdor przyznał, że w trakcie wystawiania spektaklu był pod wpływem alkoholu, aktor przyznał, że nie jest ze swojego zachowania dumny.

Dziennikarka WP wspomina odcinek Tańca z Gwiazdami, w którym program wygrywa Joanna Mazur, po Grabowskim nie widać było żadnych złych emocji.

-Może dlatego, że już dwa razy coś takiego przeżyłem? Raz ojciec, raz mama. Teraz brat.

Aktor przed pogrzebem swojej mamy grał spektakl stand-up.

Zobacz zdjęcia:

Andrzej-Grabowski

Aktor nie dał po sobie poznać, jak straszną tragedię przeżywa.

andrzej grabowski

Aktor jest bardzo barwną i z pewnością wnoszącą dużo pogody i energii osobą w jury.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl