Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Andrzej Kosmala pokazał jak obecnie wygląda grób Krawczyka i powiedział, co przed śmiercią usłyszał od artysty
Dominik Szczepanik
Dominik Szczepanik 12.06.2021 19:26

Andrzej Kosmala pokazał jak obecnie wygląda grób Krawczyka i powiedział, co przed śmiercią usłyszał od artysty

Ewa Krawczyk
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS LODZ. 10.04.2021 Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka n/z: KRAWCZYK EWA

Andrzej Kosmala podzielił się zdjęciem grobu zmarłego niedawno przyjaciela, Krzysztofa Krawczyka. Widok porusza – fani wciąż odwiedzają miejsce pochówku ukochanego piosenkarza.

  • Andrzej Kosmala udostępnił poruszające zdjęcie grobu przyjaciela.
  • Wielbiciele artysty wciąż chętnie dają wyraz pamięci o zmarłym.
  • Kosmala był wieloletnim menadżerem i przyjacielem Krzysztofa Krawczyka.

Choć od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już kilka tygodni, jego grób wciąż jest odwiedzany przez wiernych fanów artysty. Częstym gościem na cmentarzu jest również przyjaciel zmarłego piosenkarza, Andrzej Kosmala.

Poruszające zdjęcie grobu Krzysztofa Krawczyka

Na początku kwietnia Polską wstrząsnęła tragiczna informacja o śmierci popularnego piosenkarza, Krzysztofa Krawczyka. Zdruzgotani wielbiciele masowo publikowali kondolencje i wciąż dbają o dobrą pamięć ukochanego artysty.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dowodzi tego najnowsze zdjęcie grobu autora ,,Chciałem być”, które opublikował jego znany przyjaciel, Andrzej Kosmala. Menadżer często dzieli się wspomnieniami z przyjaźni z Krawczykiem (więcej tutaj).

Dziś wrzucił po raz kolejny zdjęcie grobu przyjaciela. Mimo, że od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już kilka tygodni grób wciąż jest zasypany kwiatami, zniczami czy rysunkami z podobizną piosenkarza.

Andrzej Kosmala wspomina Krzysztofa Krawczyka

Andrzej Kosmala był wieloletnim menadżerem i przyjacielem piosenkarza. Rozpoczęli współpracę w 1974 po odejściu artysty z zespołu ,,Trubadurzy”. Wspólnie stworzyli wiele muzycznych przebojów.

Menadżer wspomniał niedawno w wywiadzie, że ostatnimi słowami jakie usłyszał od Krzysztofa Krawczyka były ,,prowadź wodzu”. Opowiada również, że potraktował te słowa jako misję i wciąż stara się kultywować dobrą pamięć o przyjacielu. Dbał o to jeszcze za życia artysty – napisał jego biografię oraz aktywnie działał przy produkcji filmu dokumentalnego o życiu Krawczyka.
Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Interia

Tagi: