Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Smutny post żony Andrzeja Sołtysika. Pokazała wymowne zdjęcie, rozstanie wiele ją kosztuje
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 03.01.2021 21:48

Smutny post żony Andrzeja Sołtysika. Pokazała wymowne zdjęcie, rozstanie wiele ją kosztuje

Andrzej Słotysik
fot. instagram.com/fotiska_studio/

Żona Andrzeja Sołtysika opublikowała w mediach społecznościowych niezwykle smutny post. Żona prezentera telewizyjnego pod zdjęciem, na którym całuje męża, pisała o pożegnaniu. Okazuje się, że para przeżywa bardzo trudny czas, a wszystko przez pandemię koronawirusa.

Patrycja Sołtysik opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które porusza do głębi. Z udostępnionego kadru można wyczytać tak wiele, ale przede wszystkim to, że para uwieczniona na zdjęciu darzy się wielkim uczuciem. Jednak, jak się okazuje Andrzej Sołtysik i jego ukochana muszą stawić czoła przeciwnościom losu, co ujawnił dopiero krótki wpis pod zdjęciem.

Żona Andrzeja Sołtysika przekazała smutną wiadomość

Na profilu żony Andrzeja Sołtysika pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Opublikowany kadr prezentuje zakochane małżeństwo w romantycznym pocałunku. Pani Patrycja siedzi uwodzicielsko na blacie kuchennego stołu, podczas gdy jej mąż delikatnie łapie ją za nogę.

Trzeba przyznać, że zdjęcie prezentuje się zjawiskowo, jednak wiadomość do niego dołączona wprost łamie serce. Żona Andrzeja Sołtysika przekazała swoim fanom krótką wiadomość:

Nasze pożegnanie przed kolejną rozłąką uwiecznione przez Stasia, prawda jest taka, że dla nas też cała ta sytuacja nie jest normalna, bo przed pandemią nasze „bycie osobno” trwało maksymalnie kilka dni – opisuje Patrycja.

W dalszej części postu wyjaśnia, że kiedyś wszystko wyglądało inaczej:

Andrzej nie wyjeżdżał na tak długo, a my ze Staszkiem ciagle jeździłyśmy do Warszawy… a teraz – żali się żona dziennikarza.

Andrzej Sołtysik z żoną muszą zmierzyć się z trudnościami

Andrzej Sołtysik wraz ze swoją żoną muszą zatem zmierzyć się z nowymi okolicznościami. Mimo tego, że pandemia koronawirusa trwa już prawie rok, to nie wszyscy zdążyli przywyknąć do niedogodności, jakie za sobą niesie.

Tak jest w przypadku Andrzeja Sołtysika i jego żony, która wyraźnie ubolewa nad rozłąką z ukochanym, który na co dzień nie pracuje w mieście, w którym jest ich rodzinny dom.

Patrycja Sołtysik jednak nie traci nadziei i wierzy, że rok 2021 przyniesie niebawem jakieś zmiany.

[…] Nowy rok nie przyniósł zmian, przynajmniej nie od razu więc dajmy mu jeszcze szansę – czytamy w jej najnowszym wpisie.

Miejmy nadzieję, że pragnienia zarówno jej i, jak i jej męża zostaną zrealizowane, a problemy po prostu znikną. Życzymy dużo cierpliwości i wzajemnej miłości, choć tego, jak widać, nie brakuje.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com