Rozrywka.Lelum.pl

fot. youtube.com/Gienek i Andrzej Plutycze

Andrzej z Plutycz pochwalił się swoim bogactwem, trzyma je pod ziemią w środku lasu

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Andrzej z Plutycz postanowił pochwalić się swoim bogactwem. Bohater „Rolnicy. Podlasie” ukrył w środku lasu prawdziwy skarb, niewtajemniczonym naprawdę trudno byłoby go znaleźć. Fani przecierali oczy na widok tego, co trzyma pod ziemią. 

Andrzej z Plutycz postanowił pochwalić się swoim bogactwem. Bohater „Rolnicy. Podlasie” ukrył w środku lasu prawdziwy skarb, niewtajemniczonym naprawdę trudno byłoby go znaleźć. Fani przecierali oczy na widok tego, co trzyma pod ziemią. 

Można powiedzieć, że najsłynniejszy rolnik z Plutycz zajmuje jedną z „głównych ról” w popularnym programie. Jednak nie tylko tam można śledzić jego losy. Rozpoznawalność pozwoliła mu na otworzenie własnego kanału na YouTubie. To, czego nie zobaczymy w telewizji — chętnie pokazuje do „własnej” kamery.

Andrzej z Plutycz ukrył w lesie prawdziwy skarb. Trzyma go pod ziemią

Widzowie od lat z niezmiennym zainteresowaniem obserwują poczynania ojca i syna z podlaskiej wsi. Ogromne zainteresowanie przełożyło się oczywiście na wiele aspektów ich życia. Dawniej proste, wiejskie podwórze zmieniło się istny w skansen, który dziś jest chętnie odwiedzany przez fanów i turystów.

Nie wiadomo, jak potoczyłyby się losy gospodarstwa , gdyby nie udział w programie „Rolnicy. Podlasie”. Wiadomo jednak, że Gienek i Andrzej z Plutycz nie przegapili szansy na inwestycję i od tego momentu na miejscu zaczęły pojawiać się nowe maszyny i rozmaite unowocześnienia.

Widzowie angażowali się w zbiórki, zebrano dziesiątki tysięcy złotych. W samym domu zawitała ciepła woda i szambo, a lepsze warunki życia nie dotyczyły jedynie gospodarzy, ale i zwierząt.

Teraz wyszło na jaw, że bogactwo rolników nie kończy się na samych sprzętach. W jednym z ostatnich filmów na kanale Andrzej z Plutycz zaprowadził fanów w sekretne miejsce. W środku lasu trzyma prawdziwy skarb.

Hojnie obdarzony przez naturę Andrzej z Plutycz z dumą zaprezentował swoje bogactwo

Rolnik zabrał pokaźny wózek i w towarzystwie psa ruszył do pobliskiego lasu. Nieoczekiwanie kamera przeniosła nas w niezwykłe miejsce — pomiędzy drzewami ukryto nierzucający się w oczy, wbudowany w porośnięty mchem i trawą pagórek „bunkier”, który po chwili okazał się… istnym skarbcem.

Pies od razu ochoczo zajął się swoją misją poszukiwania szkodników, Andrzej z Plutycz zaś otworzył drewniane drzwi i zszedł prosto w czeluść. I choć w środku było kompletnie ciemno, smuga światła padła na usypaną w kącie górę „spożywczego złota” — ziemniaków.

Bohater kursował w tę i we w tę. Z kilkudziesięciu ton warzyw przeładował kilka konkretnych szufli, aż przygotowany wór wreszcie się zapełnił. W ten sposób uzupełnił zapasy żywności dla swoich… krów. Biorąc pod uwagę ten niezwykły urodzaj, nie ma wątpliwości, że jego trzoda nieprędko zazna głodu.

Andrzej z Plutycz
Andrzej z Plutycz
Andrzej z Plutycz
Andrzej z Plutycz

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa
Źródło: Eska

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

"The Voice Kids": dwa potężne talenty w drużynie Kwiatkowskiego, na wizji zrobili coś wielkiego
Czytaj więcej >

Programy

Agustin Egurrola najpierw nadał córce niespotykane imię. Teraz w "PnŚ" pochwalił się synem
Czytaj więcej >

Programy

"Milionerzy": pani Ania oszołomiła Urbańskiego, imponujące co zrobiła
Czytaj więcej >

Programy

Prowadził transmisję na żywo i płakał. Robert Uziel z "Chłopaków do wzięcia" przeżywa trudny czas
Czytaj więcej >

Programy

Pogodynka nagle zdjęta z anteny "Pytania na śniadanie". W tle kiełbasa, co tam się wydarzyło?
Czytaj więcej >

Programy

Po słowach gościni "Pytania na śniadanie" Iza Krzan wygoniła Kammela z planu. "Panowie, wychodzimy"
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]