Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Andrzej z „Sanatorium miłości” przeszedł operację. Wiemy, w jakim jest stanie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.08.2022 19:52

Andrzej z „Sanatorium miłości” przeszedł operację. Wiemy, w jakim jest stanie

Sanatorium miłości Andrzej
fot. Instagram/sikor1957 Facebook/Sanatorium miłości

Program „Sanatorium miłości” od lat cieszy się niesłabnącą sympatią wiernych fanów. Mimo tego, że bohaterowie poprzedniej edycji reality show nie pojawią się już na ekranach telewizorów, internauci wciąż śledzą ich losy w social mediach. Jeden z uczestników programu niedawno przeszedł poważną operację. Jak się dziś czuje?

Uczestnicy programu TVP są obecnie naprawdę popularni, a szczegółami swojej codzienności dzielą się regularnie za pośrednictwem swoich profili w social mediach.

Jednym z nich jest Andrzej, który właśnie przekazał swoim obserwatorom radosną nowinę. Niedawno gwiazdor przebywał w szpitalu, gdzie został poddany poważnej operacji. Teraz pokazał, jak czuje się kilkanaście dni po zabiegu.

„Sanatorium miłości”: Andrzej przeszedł poważną operację.

Jakiś czas temu uczestnik reality show TVP podzielił się ze swoimi obserwatorami smutnym postem ze szpitalnego łóżka. Okazało się, że Andrzeja z „Sanatorium miłości” czekała czwarta w jego życiu operacja kolana. Od razu jednak poinformował fanów, że rokowania na temat szybkiego powrotu do zdrowia są bardzo optymistyczne, a on sam nie traci nadziei na poprawę swojej sytuacji.

— Już po czwartej operacji kolana. Rokowania co do dalszej egzystencji optymistyczne — napisał Andrzej na swoim Instagramie.

Chwilę później gwiazdor zamieścił kolejną fotografię ze szpitala, w której podziękował swojemu lekarzowi i całemu personelowi placówki za specjalistyczną pomoc i wsparcie.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

A post shared by Andrzej Sikorski (@sikor1957)

Jak obecnie czuje się Andrzej z „Sanatorium miłości”?

Teraz gwiazdor reality show dodał kolejne zdjęcie na swój profil na Instagramie, na którym widzimy, że rokowania lekarzy okazały się prawdziwe, a mężczyzna szybko wraca do pełni sił. Andrzej pozuje na fotografii, stojąc na chodniku i podpierając się dwoma granatowymi kulami. Uśmiech na twarzy uczestnika programu TVP zdradza, że czuje się już zdecydowanie lepiej i powoli wraca do zdrowia.

Z opisu pod fotografią możemy wywnioskować, że Andrzej zaczyna chodzić i nie spędza już całych dni w łóżku. Gwiazdor poinformował również, że od zabiegu kolana minęło już 12 dni.

-12 dni po zabiegu, można śmielej oddalać się od łóżka — napisał gwiazdor „Sanatorium miłości” na swoim profilu w social mediach.

Mężczyźnie życzymy mnóstwo optymizmu, sił i wytrwałości, a przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz posty:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

A post shared by Andrzej Sikorski (@sikor1957)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

A post shared by Andrzej Sikorski (@sikor1957)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Sanatorium miłości”: Edward porzucił ukochaną w chorobie, by potem poprosić ją o rękę. Będzie ślub?
  2. Żona Rutkowskiego nie wytrzymała po surowym komentarzu Iwony Pavlović w „TzG”. Powiedziała, co o niej myśli
  3. Jarek z „Chłopaków do wzięcia” pojechał na wycieczkę bez żony. Uciekł od zgiełku na łono natury