Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Pamiętacie „Anię z Zielonego Wzgórza”? Teraz ma 52 lata i nie przypomina dawnej siebie, zmieniła się nie do poznania
Karol Osiński
Karol Osiński 02.12.2020 18:29

Pamiętacie „Anię z Zielonego Wzgórza”? Teraz ma 52 lata i nie przypomina dawnej siebie, zmieniła się nie do poznania

Ania z Zielonego Wzgórza
fot. Kadr z filmu „Ania z Zielonego Wzgórza”

Ania z Zielonego Wzgórza jest jednym z najbardziej lubianych filmów lat 80 XX wieku. Niezwykle charakterystyczną, nieco niesforną, ale wspaniałomyślną dziewczynkę o rudych włosach miała przyjemność zagrać Megan Follows. Dziś aktorka ma 52 lata i ciężko uwierzyć, że to właśnie ona wcielała się w tę dobrze znaną postać. Nie przypomina siebie sprzed lat, ale mimo to wygląda wspaniale.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak dziś wygląda Megan Follows
  • Sylwetki i charakteru Ani z Zielonego Wzgórza
  • Kim jest Megan Follows

Od momentu wydania pierwszej części filmu Ania z Zielonego Wzgórza minęło już 35 lat, jednak do dziś produkcja cieszy się ogromną popularnością. Ania Shirley, którą grała Megan Follows podbiła serca wielu fanów z całego świata. Zastanawialiście się, jak dziś wygląda dobrze znana gwiazda? Zapraszamy.

Jak dziś wygląda Ania z Zielonego Wzgórza?

Ania z Zielonego Wzgórza wygląda dziś nie do poznania. Słynna, rudowłosa Ania Shirley, którą przyjemność miała odgrywać aktorka Megan Follows zmieniła się nie do poznania. Nic dziwnego, bowiem od premiery pierwszej części filmu minęły już ponad trzy dekady.

Dzisiaj Megan ma 52 lata i prezentuje się równie znakomicie, jak za czasów młodości. Zapuściła długie włosy w kolorze blond, a także w dalszym ciągu zachowuje młodzieńczą sylwetkę oraz wyraz twarzy. Co więcej, niezmiennie pozostaje aktywną aktorką i reżyserką.

Przypomnijmy po krótce, o czym opowiadał film Ania z Zielonego Wzgórza. Była to opowieść na podstawie książki Lucy Maud Montgomery o małej, rudowłosej sierotce Anny Shirley, która zamieszkała na Wyspie Świętego Edwarda, w domu Mateusza i Maryli.

Początkowo sprawiała mnóstwo problemów, jednak z czasem stała się prawdziwą ulubienicą miejscowych ludzi. Słynęła z wielkiej niesforności, jednak była przy tym bardzo wspaniałomyślna i obdarzona dobrym sercem. To wszystko sprawiło, że zaskarbiła sobie miłość fanów filmu.

Kim jest Megan Follows?

Megan Follows jest pochodzącą z kanadyjskiego Toronto aktorką i reżyserką filmową, której największą rozpoznawalność przyniosła omawiana wyżej rola Ani Shirley w filmie pt. Ania z Zielonego Wzgórza.

To, że bycie aktorką jest jej powołaniem wiedziała od najmłodszych lat. Po raz pierwszy na scenie pojawiła się mając 9 lat. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jej rodzice Ted Follows i Dawn Greenhalgh także byli aktorami.

Obecnie dobrze znana aktorka zamieszkuje wraz ze swoim mężem i dwójką dzieci w Hollywood, jednak przechodząc obok niej na ulicy bardzo ciężko byłoby rozpoznać, że to właśnie ona jest popularną Anią z Zielonego Wzgórza.

Posiadasz rude włosy, ale nie wiesz, jaki odpowiedni makijaż do nich dobrać? Wszystkie odpowiednie rady znajdziesz >tutaj<. Sprawią one, że będziesz wyglądać znakomicie w każdej możliwej sytuacji.

Przykładem niebywałej zmiany może być także postać Nel z filmu W pustyni i w puszczy, którą odgrywała Karolina Sawka. Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę. Na przestrzeni lat wyrosła na przepiękną kobietę

Zobacz zdjęcia:

Ania z Zielonego Wzgórza

Megan Follows, odgrywająca rolę Ani z Zielonego Wzgórza wygląda dziś nie do poznania.

Ania z Zielonego Wzgórza

Aktorka nie posiada już charakterystycznych rudych włosów. Całkowicie zmieniła swój wygląd.

Ania z Zielonego Wzgórza

Dziś aktorka ma 52 lata i w dalszym ciągu wygląda niesamowicie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: webniusy.com