Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” po wizycie u fryzjera zrobiła sobie zdjęcie z synami. Teraz wygląda jak bogini
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 09.07.2022 16:20

Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” po wizycie u fryzjera zrobiła sobie zdjęcie z synami. Teraz wygląda jak bogini

Ania Ziemba Sanatorium miłości
fot. https://www.facebook.com/ania.ziemba.71

Ania Ziemba z programu „Sanatorium miłości” postanowiła coś zmienić w swoim życiu i zdecydowała się na wizytę u fryzjera. Salon opuściła z kompletnie odmienionym wizerunkiem. Metamorfozą pochwaliła się w mediach społecznościowych.

62-letnia Ania Ziemba z troską dba o swoje zdrowie i wygląd. Bohaterka programu TVP regularnie ćwiczy, a – jak właśnie udowodniła – stara się zachować także zdrowe włosy. Po wizycie u fryzjera zapozowała z synami do zdjęcia.

Kim jest Ania Ziemba?

Ania Ziemba pojawiła się w 4. edycji programu „Sanatorium miłość”. Dość szybko stała się jedną z ulubienic widzów i głęboko zapadła im w pamięci. Wszystko za sprawą jej relacji z Piotrem Sieroczniewiczem, który oświadczył jej się w finałowym odcinku.

Chociaż bohaterowie „Sanatorium miłości” mieli swoje bajkowe zakończenie, to rzeczywistość dość szybko sprowadziła ich na ziemię. Niestety związek Ziemby i Sieroczniewicza nie przetrwał i oboje ruszyli w swoje własne strony.

– Nie jest to facet, z którym bym chciała przeżyć resztę życia. Szczególnie, że gdy się rozstaliśmy, gdy wróciliśmy do rzeczywistości było między nami całkiem inaczej, niż w Polanicy – mówiła Ania Ziemba w rozmowie z Telemagazynem.

Bohaterka „Sanatorium miłości” pochwaliła się fryzurą

Mimo że kobiecie nie udało się znaleźć partnera w „Sanatorium miłości”, to zyskała niemałą sławę. Teraz jej poczynania obserwuje grono fanów, a o jej życiu rozpisują się portale. Tym razem Ania Ziemba postanowiła pochwalić się swoją metamorfozą włosów. Zrobiła to przy pomocy dwóch zdjęć, na których przy okazji pojawili się jej synowie.

– Nowy kolor włosów — ogłosiła.

Fanom natychmiast zmiana przypadła do gustu i zaczęli komplementować swoją ulubienicę.

– Pięknie!

– Jest super!

– Super włoski — czytamy.

Co sądzicie o przemianie Ani z „Sanatorium miłości”?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sanatorium Miłości: Andrzej i Janina nie znaleźli drugiej połówki w programie. Teraz mają się ku sobie?
  2. Poruszające, kto opiekuje się Franciszkiem Pieczką. Kobieta jest bardzo troskliwą osobą, aktor nie może się nachwalić
  3. W nocy na profilu „Pytania na śniadanie” pojawiły się zdjęcia Łukasza Nowickiego. „Jesteś naszym promyczkiem”