Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” pokazała jak spędza wakacje nad polskim morzem w Łebie, mamy zdjęcia
Michał Fitz
Michał Fitz 11.07.2022 11:08

Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” pokazała jak spędza wakacje nad polskim morzem w Łebie, mamy zdjęcia

Sanatorium miłości
youtube.com/TVPVOD

Ostatni sezon „Sanatorium miłości” bez wątpienia wypromował kilku uczestników, którzy dziś chętnie korzystają ze swojej popularności. Niewątpliwie robi tak Ania Ziemba, która jest w stałym kontakcie z widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kuracjuszka dzieli się z nimi na swoim Facebooku nowościami z życia. Jakiś czas temu chwaliła się chociażby nową fryzurą, a ostatnio pokazuje, jak wypoczywa w Łebie. Niektóre materiały mogły nieźle widzów zadziwić.

„Sanatorium miłości”: Ania jest na wczasach

Ania dała się poznać w programie jako osoba o niezwykle młodzieńczej energii, która absolutnie nie zachowuje się na swój wiek, ale w pozytywnym tego określenia znaczeniu. To samo widać po jej fotkach i filmikach z wypoczynku. Na jednym z nich urządza wraz z innymi paniami wyścig na dziecięcych rowerkach i hulajnogach.

Na tym nie koniec. Na innym wideo widać, jak gra ze swoim wnukiem w piłkę. Nie jest przy tym statyczna, a faktycznie próbuje mu przeszkadzać, by być dla niego jakimś rywalem w potyczce. Codzienne dbanie o formę, którym Ania również chętnie się dzieli z fanami, przynosi efekty także w takiej postaci.

„Sanatorium miłości”: Jak żyje Ania po programie?

W finałowym odcinku show Ania przyjęła oświadczyny od Piotra. Ich miłość była szybka i płomienna, dlatego niestety się wypaliła, o czym kilka razy wspominała sama zainteresowana na łamach różnych mediów. Najpierw tłumaczyła, że wspólne mieszkanie z Piotrem nie zdało egzaminu z uwagi na jego zapracowanie i dom na odludziu. Wówczas nie skreślała jeszcze całej relacji.

Para miała dać sobie czas i przeczekać do emerytury mężczyzny. Jak się jednak niedługo okazało, taki plan nie wypalił. W jednym z wywiadów uczestniczka „Sanatorium miłości” tłumaczyła, że Piotr pewnego razu po prostu poinformował ją, że leci na wakacje za granicę z inną kobietą. Miał być z tego powodu niezwykle szczęśliwy, co dodatkowo sprawiło przykrość kuracjuszce.

Ania podkreśla jednak, że choć z miłością w programie jej nie wyszło, to i tak udało jej się nawiązać wspaniałe przyjaźnie. Wciąż ma bardzo dobry kontakt z Mariolą, która na co dzień mieszka w New Jersey oraz z Piotrem Hubertem.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sanatorium Miłości: Andrzej i Janina nie znaleźli drugiej połówki w programie. Teraz mają się ku sobie?
  2. Małgorzata Walewska i Piotr Kokosiński rozstali się z powodu choroby. Artystka po latach uświadomiła sobie prawdę
  3. Wyszło na jaw, ile Górniak zarobiła za udział w znanej produkcji. To rekord, kwota zwala z nóg