Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Anna Bardowska wstawiła zdjęcia z komunii młodszej siostry. Ubrała się niesamowicie elegancko
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.06.2023 21:26

Anna Bardowska wstawiła zdjęcia z komunii młodszej siostry. Ubrała się niesamowicie elegancko

Anna Bardowska
fot. facebook.com/grzesiekszukazony, youtube.com/rolnikszukazonyoficjalny

Fani programu “Rolnik szuka żony” z pewnością kojarzą sympatyczną bohaterkę Annę Bardowską, która na łamach show odnalazła miłość u boku Grzegorza Bardowskiego. Od emisji odcinków z ich udziałem minęło już sporo czasu, jednak widzowie dalej ciekawi są, jak toczy się wspólne życie lubianej pary.

Anna Bardowska właśnie pochwaliła się najnowszymi kadrami z Pierwszej Komunii młodszej siostry. Na rodzinnej uroczystości zaprezentowała się niezwykle elegancko.

Anna Bardowska wciąż cieszy się popularnością wśród fanów programu "Rolnik szuka żony"

Anna Bardowska wzięła udział w 2. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Poznała w nim Grzegorza — stworzyli razem wyjątkowo dobrze dobraną parę, którą widzowie pokochali. Dowodem na to jest niemalejące zainteresowanie, którym małżeństwo cieszy się w internecie. 

Profil Anny Bardowskiej, w którym kobieta pokazuje kadry z życia swojej rodziny oraz różne modowe stylizacje, śledzi 290 tys. internautów. Nie mniejszym powodzeniem cieszy się wspólny profil pary na Facebooku. Właśnie pojawiło się na nim urocze zdjęcie z rodzinnej uroczystości, jaką jest Pierwsza Komunia Święta młodszej siostry Ani. Kobieta pojawiła się na niej wraz z mężem i dwójką dzieci. 

Martyna Kupczyk nie wytrzymała, nie mogła już milczeć o Elżbiecie Romanowskiej. Ujawniła jej prawdziwe oblicze

Anna Bardowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z komunii młodszej siostry

– Komunia Święta młodszej siostry. – Takim opisem Anna Bardowska opatrzyła wyjątkową, rodzinną fotografię. Kobieta pozuje na niej z mężem, dwójką dzieci, Jasiem i Liwią, oraz oczywiście odświętnie ubraną młodszą siostrą.

Anna Bardowska ma na sobie koronkową sukienkę w bardzo modnym odcieniu jasnego fioletu. Uzupełniła ją delikatną biżuterią. Włosy wyprostowała i zostawiła luźno rozpuszczone, co daje bardzo naturalny efekt. Ania zadbała również o to, by dwójka jej dzieci prezentowała się równie elegancko. Jej córka miała na sobie różową sukienkę i sweterek, a synek — garnitur. 

Fani oniemieli na widok sukienki Anny Bardowskiej. Rodzinna fotografia zachwyciła wszystkich

Anna Bardowska utrzymuje z fanami bliski kontakt poprzez social media. Często dzieli się z nimi urywkami swojej codzienności oraz odpowiada na komentarze, których pojawia się pod jej postami bardzo dużo. Nie inaczej stało się i tym razem — fani rozpływali się nad stylizacją Ani, a także przekazywali życzenia jej młodszej siostrze. 

– Ania, sukienka obłęd!!! – pisze fanka. 

– Pięknie wyglądacie jak zawsze – dodał ktoś inny.

– Piękne zdjęcie. I super mieć młodszą siostrę – czytamy w komentarzach.