Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Anna Głogowska jest w żałobie. Ujawniła, jakie dostaje wiadomości, "im też ktoś umarł"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.06.2023 09:47

Anna Głogowska jest w żałobie. Ujawniła, jakie dostaje wiadomości, "im też ktoś umarł"

Anna Głogowska
fot. instagram.com/annaglogowska_official

28 maja Anna Głogowska przekazała smutną wiadomość o śmierci brata, Arka. Mężczyzna zaledwie miesiąc wcześniej wziął ślub z ukochaną Anetą. Rodzinie bardzo ciężko było pogodzić się z jego odejściem.

Tancerka powoli dochodzi do siebie po śmierci ukochanego brata. Na swoich social mediach podzieliła się z fanami poruszającym wpisem. Wyznała, jak wielkie wsparcie otrzymała w ostatnich dniach.

28 maja Anna Głogowska pożegnała ukochanego brata Arka

28 maja 2023 roku odszedł brat Anny Głogowskiej, Arkadiusz. Tego dnia tancerka zamieściła na swoich mediach społecznościowych poruszający, czarno-biały post, w którym poinformowała internautów o śmierci Arka. Żal po jego śmierci był tym większy, iż mężczyzna był zaledwie miesiąc po ślubie. Szczęśliwe chwile u boku małżonki niespodziewanie przerwało jego odejście.

 – Mój brat Arek miał najładniejszy uśmiech na świecie – podpisała instagramowy post Anna Głogowska. Zmieściła w nim kilka wspólnych kadrów z bratem, również ich zdjęcia z dzieciństwa. Tancerka mogła liczyć na wsparcie oddanych fanów, a także gwiazd. Komentarz pod postem zostawili m.in. były partner Głogowskiej, Piotr Gąsowski, czy Elżbieta Romanowska.

Justyna Kowalczyk pokazała syna. Poruszające zdjęcie obiega sieć

Anna Głogowska podziękowała za wiadomości od obserwatorów

Od śmierci Arkadiusza Głogowskiego minął niecały tydzień. Annę Głogowską bardzo dotknęła jego śmierć, lecz powoli stara się wrócić do codzinności. Nie poddaje się dzięki wsparciu najbliższych oraz… wiernych fanów. W najnowszym wpisie na Instagramie postanowiła podziękować im za słowa otuchy.

– KOCHANI! DZIĘKUJĘ! CZYTAM i PAKUJĘ sobie KAŻDY WASZ GEST, SŁOWO, SERDUSZKO do pudełka ze skarbami. (…) najbardziej wzruszyłam się, kiedy w wiadomościach prywatnych Ktoś mi się nagrał, opowiedział o sobie i ponieważ kocha las i przyrodę tak samo jak ja — poradził szukać spokoju i równowagi w lesie… A potem inni nieznani mi osobiście ludzie zaczęli słać swoje numery telefonów — tylko dlatego, że chcieli, żebym nie była sama… Bo IM też umarł ktoś bardzo bliski… Bo może potrzebuję pogadać/popłakać/pomilczeć … Nawet jeśli nie zadzwonię — Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ i ZAPAMIĘTAM! – pisała tancerka. 

Annę Głogowską wspierają najbliżsi, a także fani

Wygląda na to, że skrzynkę na Instagramie Anny Głogowskiej zasypują wyrazy wsparcia. Fani oferują pomoc i rozmowę, a także dzielą się swoimi historiami o śmierci najbliższych. Tancerka bardzo ceni ich wsparcie. Jednak w dalszej części posta przekazała, by nie martwili się już o nią, ponieważ w trudnych chwilach ma przy sobie partnera, rodzinę i przyjaciół.

W komentarzach pod postem internauci wciąż przesyłają tancerce dobre słowa. Przesyłają pozdrowienia i wirtualne uściski. Annę Głogowską wpierają również koleżanki z branży: 

– Tulę Cię mocno. I Ty już wiesz, że jestem dla Ciebie zawsze. Love – napisała Agnieszka Mrozińska.

Przytulam Cię kochana dodała Edyta Herbuś.