Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Anna Lewandowska pobiła rekord! Ewa Chodakowska patrzy z zazdrością
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 01.03.2018 13:16

Anna Lewandowska pobiła rekord! Ewa Chodakowska patrzy z zazdrością

Anna Lewandowska obecnie jest prawdziwą królową fitnessu w Polsce. Do swojego sukcesu doszła samodzielnie, poprzez ciężką pracą i poświęcenie zdobywając kolejne fanki. I to jak najbardziej się opłaciło – Ania właśnie pobiła swój własny rekord!

Anna Lewandowska już wcześniej zorganizowała zimowy obóz treningowy. Odbył się on w Starej Wsi, a bilety rozeszły się w pół godziny, co relacjonowała z najwyższym zaskoczeniem na swoim InstaStory. Na wiosenną edycję obozu treningowego, wejściówki zostały wyprzedane jeszcze szybciej – w 20 minut!

ZOBACZ TEŻ: To NIE alkohol zabił Kotulankę. Jest diagnoza lekarzy i prawdziwa przyczyna

To absolutny rekord, jeśli chodzi o obozy treningowe. Nawet Ewa Chodakowska nie może pochwalić się takim sukcesem, chociaż obie trenerki zgromadziły potężną „armię” wielbicielek wśród miłośników sportu. Okazało się jednak, że że to właśnie Ania Lewandowska króluje w tym wyścigu.

– Z uwagi na liczne prośby, postanowiłam wyjątkowo zorganizować dodatkowy turnus obozu. Uwielbiam spotkania z Wami, ładujecie mnie energią i dajecie motywację na długi czas. To wyjątkowe chwile i cieszę się, że mogę się z Wami spotkać jeszcze przed wakacjami – powiadomiła na swoim blogu trenerka.

Ile kosztuje wejściówka?

Właśnie na tą edycję bilety wyprzedały się tak szybko. Ile kosztowały? 3 tysiące złotych! Nawet to nie zniechęciło fanów Lewandowskiej. Bilety wyprzedały się jak ciepłe bułeczki.

– Kochani!!! Niestety… KONIEC zapisów!!! BRAK WOLNYCH MIEJSC! Tym razem… w 20 minut!!! Wooow! ???????????????????? tym razem 3 obozy w ciągu tego roku! Gratuluję tym, co udało się zapisać! Widzimy się już za 2 miesiące!!! Nie mogę się doczekać na spotkanie z Wami wraz z moim HealthyTeamem – napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Aktorzy masowo odchodzą i przerywają milczenie. To może być koniec „M jak Miłość”

źródło: jastrzabpost.pl