Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu "Nasz nowy dom"

Artur odszedł z ekipy Katarzyny Dowbor. Miał smutny powód, wiemy co dziś robi

13 Marca 2023

Autor tekstu:

Michał Fitz

Katarzynie Dowbor przyszło już współpracować z kilkoma fachowcami na planie programu „Nasz nowy dom”. Najpopularniejszym jest prawdopodobnie Wiesław Nowobilski, który wystąpił nawet w „Tańcu z Gwiazdami”. Wcześniej w show pojawiał się także Artur Witkowski.

Mężczyzna pełnił funkcję szefa ekipy remontowej i swoim dobrym humorem zawsze wprowadzał pozytywną atmosferę. Choć sprawdzał się świetnie, ostatecznie odszedł. Dlaczego?

Pracował z Katarzyną Dowbor do choroby

Artur Witkowski na pewien czas zniknął z programu. Później, gdy jeszcze na chwilę się w nim pojawił, widzowie dostrzegli, że ma niedowład części twarzy. Zaczęły się spekulacje, które postanowił wyjaśnić sam zainteresowany w mediach społecznościowych.

- Przewiało mnie, a potem zapalenie ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale już jest prawie ok — wytłumaczył fachowiec.

Jak się okazuje, nawet pozornie błahe przeziębienie może doprowadzić do naprawdę poważnych problemów. Witkowski z czasem powoli odzyskiwał czucie w twarzy, ale na stałe do programu już nie wrócił

Elżbieta Jaworowicz, ksiądz

Elżbieta Jaworowicz przywołała księdza do porządku. Kuriozalne słowa w "Sprawie dla reportera"

CZYTAJ DALEJ

Pracował z Katarzyną Dowbor. Co dziś robi?

Artur Witkowski jest budowlańcem z krwi i kości, dlatego po odejściu z programu nie przestał działać w zawodzie. Wciąż wykonuje remonty w ramach swojej prywatnej działalności. Ich efektami chwali się w mediach społecznościowych. Można zaryzykować stwierdzenie, że na brak klientów nie narzeka, a rozpoznawalna twarz tylko mu ich dokłada.

Poza tym wciąż nagrywa program, ale tym razem już tylko do internetu. Mowa o serii „Twoja ekipa”, którą prowadzi razem z inną postacią znaną z „Naszego nowego domu”, Maciejem Pertkiewiczem. Panowie dzielą się wiedzą dotyczącą remontów i pokazują, jak sprawnie je przeprowadzać.

Kto teraz współpracuje z Katarzyną Dowbor?

Obecnie kierownikiem budowy, którego najczęściej można zobaczyć na planie programu jest Przemysław Oślak . Mężczyzna również kapitalnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, choć miał przed sobą już wiele trudnych zadań, w tym zarządzanie ekipą w dniu wybuchu wojny.

Jak wspomniał w niedawnym wywiadzie, ma w ekipie kilku Ukraińców, a Rosja zaatakowała ich kraj w trzecim dniu jednego z programowych remontów. Panowie dostali jednak od show wsparcie. Tuż po nagraniach podstawiono im auta, którymi mogli pojechać pod granicę, by odebrać rodziny. Zorganizowano im również schronienia.

Zobacz post:

Źródło: WP

Katarzyna Cichopek, Pytanie na śniadanie

Katarzyna Cichopek aż pisnęła, mały gość "Pytania na śniadanie" ściął z nóg wszystkich jednym zdaniem

CZYTAJ DALEJ
Azja Express

Azja Express: Łozo nagle rozpłakał się podczas kolacji. Jego partner od razu wiedział, o co chodzi

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Emilia Korolczuk zerwała się w środku nocy. Niestety, na pomoc było już za późno
Czytaj więcej >

Programy

"Przerażające", przywrócono nieżyjących aktorów "Kiepskich", nie wszyscy są zadowoleni. Co się w ogóle dzieje?
Czytaj więcej >

Programy

Jessica z "Rolnika" rozstała się z partnerem. Gdy wyszła od fryzjera ludzie zdębieli
Czytaj więcej >

Programy

Fani na widok gwiazdy "Sanatorium miłości" szerzej otwierają oczy. Wygląda arcypięknie
Czytaj więcej >

Programy

"Chłopaki do wzięcia": niepojęte, co Rafał odkrył o Joli, rzucił ją bez wahania
Czytaj więcej >

Programy

"The Voice Kids": zgotowali jej piekło po udziale w programie. Teraz zdecydowała się zabrać głos
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]