Rozrywka.Lelum.pl

fot. Facebook/Azja Express TVN

Azja Express: Łozo nagle rozpłakał się podczas kolacji. Jego partner od razu wiedział, o co chodzi

12 Marca 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Zaskakująca sytuacja podczas ostatniego odcinka "Azja Express". W pewnym momencie Wojciech Łozowski rozpłakał się w trakcie kolacji. Jego towarzysz od razu wiedział, co się stało.

Reality show TVN-u cieszy się olbrzymią sympatią i zainteresowaniem internautów. W drugim odcinku programu nie zabrakło wrażeń i emocji. Jedną z gwiazd, u której polały się łzy był członek grupy Afromental - Łozo. 

 

Emocje w drugim odcinku "Azja Express". Polały się łzy

Program “Azja Express” bije rekordy popularności. Zmagania duetów i ich próby dotarcia na metę bez pomocy pieniędzy i innych środków pomocniczych bardzo przypadły do gustu telewidzom. 

W ostatnim odcinku show TVN-u byliśmy świadkami wielu dramatycznych zwrotów akcji. Emocji było tak dużo, że udzieliły się również samym uczestnikom. W pewnym momencie jeden z nich - Łozo - nie wytrzymał tego, co spotkało go w trasie i popłakał się w trakcie kolacji.

Chłopaki do wzięcia

Koniec małżeństwa, plotki okazały się prawdą. Fani "Chłopaków do wzięcia" w szoku, Zuzia i Robert nie są już razem

CZYTAJ DALEJ

"Azja Express": Wojciech Łozowski popłakał się przy kolacji

Wojciech “Łozo” Łozowski nie ukrywa, że jest osobą wrażliwą i autentyczną. Nic więc dziwnego, że ostatni odcinek show “Azja Express” wzruszył go do tego stopnia, że nie potrafił powstrzymać łez. 

Wokalista i jego programowy partner zostali przyjęci pod swój dach przez jedną z lokalnych rodzin. Sympatyczni ludzie nie tylko zaprosili do siebie obu panów, ale też przygotowali dla nich wykwintną kolację. Poruszony gestem dobroci muzyk po prostu popłakał się w trakcie spożywania posiłku.

-Oni zrobili dla nas ucztę. w całej tej sytuacji, w której znowu trochę daliśmy ciała. Znowu z tego stopa wyszły trochę nici. Oni podali nam rękę i przy okazji dali coś więcej: nakarmili nas i to bardzo dobrze - powiedział wzruszony Łozo.

"Azja Express": Partner doskonale rozumiał, dlaczego Łozo płacze na wizji

Co ciekawe, towarzyszący wokaliście przyjaciel nawet przez chwilę nie był zaskoczony zachowaniem Wojciecha Łozowskiego. Przeciwnie jednak zareagowali domownicy, którzy wystraszyli się z powodu niespodziewanych łez piosenkarza.

Przyjaciel Łoza natychmiast pospieszył z wyjaśnieniami i wyznał, że uczestnik “Azja Express” płacze ze wzruszenia na widok dobroci i miłych gestów, jakie w ich kierunku wykonali. Pochwalił też przyjaciela za jego szczery odruch.

Sam muzyk wyznał, że jest bardzo wrażliwym człowiekiem i szybko się wzrusza. Opowiedział też, że cechę tę odziedziczył po swojej ukochanej mamie. W komentarzach pod najnowszym filmikiem na Facebooku show TVN-u nie brak pochwał na temat szczerego zachowania Wojciecha Łozowskiego.

-Bardzo dobrze to o nim świadczy

-Szok, jak źle oceniłem gościa, tylko po jego wizerunku - czytamy pod nagraniem z drugiego odcinka “Azja Express” na Facebooku.

Zobacz nagranie:

 

 

Pytanie na śniadanie

Tomaszewska zamarła na wizji w "Pytaniu na śniadanie". Pokazali wideo, którego nie chciała zobaczyć

CZYTAJ DALEJ
Twoja twarz brzmi znajomo

Ale wstyd. Doszło do pomyłki podczas 2. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Internauci nie mogą uwierzyć

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Azja Express

Podobne artykuły

Programy

Emilia Korolczuk zerwała się w środku nocy. Niestety, na pomoc było już za późno
Czytaj więcej >

Programy

"Przerażające", przywrócono nieżyjących aktorów "Kiepskich", nie wszyscy są zadowoleni. Co się w ogóle dzieje?
Czytaj więcej >

Programy

Jessica z "Rolnika" rozstała się z partnerem. Gdy wyszła od fryzjera ludzie zdębieli
Czytaj więcej >

Programy

Fani na widok gwiazdy "Sanatorium miłości" szerzej otwierają oczy. Wygląda arcypięknie
Czytaj więcej >

Programy

"Chłopaki do wzięcia": niepojęte, co Rafał odkrył o Joli, rzucił ją bez wahania
Czytaj więcej >

Programy

"The Voice Kids": zgotowali jej piekło po udziale w programie. Teraz zdecydowała się zabrać głos
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]