Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Babcia? Nie, to bardzo młoda kobieta. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 18.12.2019 11:15

Babcia? Nie, to bardzo młoda kobieta. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi

babcia
popularne.pl

Babcia? Nie! To młoda kobieta, która przez zaledwie kilka lat całkowicie zniszczyła swoje zdrowie, a co za tym idzie – urodę. Wszystko za prawą jednej rzeczy, którą robi. To przestroga dla wszystkich.

Wiek jest jednym z tych tematów, który niemalże od zawsze wywołuje kontrowersję. Przyjęło się, że kobiet o wiek się nie pyta. W przypadku pewnej przedstawicielki płci pięknej, podanie właściwej ilości wiosen, wydaje się czymś zupełnie niemożliwym. Choć jest jeszcze bardzo młoda, wyglądem przypomina własną babcię. Co więcej, nie ma to żadnego związku z żadną z chorób genetycznych.

Babcia w rzeczywistości jest młodą kobietą

Pewna kobieta co roku miała wykonywane dokładnie takie samo zdjęcie. Z roku na rok dostrzec możemy kolosalne zmiany w jej wyglądzie. Z atrakcyjnej młodej dziewczyny o nieskazitelnej cerze przeobraziła się w wyniszczoną kobietę w podeszłym wieku. Po wrodzonym uroku, który do tej pory był jej znakiem charakterystycznym, nie ma już ani śladu.

Zdjęcia Amerykanki pojawiły się na stronie internetowej arrests.com, ponieważ wyjątkowo często popadała w zatargi z prawem. Drastyczną metamorfozę, którą przeszła zaobserwować możemy na jej profilu. W zaledwie kilka lat stała się pomarszczoną i wychudzoną babcią z pozbawiona blasku cerą i wypadającymi włosami.

Czy narkotyki zmieniają człowieka?

Używki mają destrukcyjny wpływ nie tylko na osobowość, ale również wygląd człowieka. Kobieta, której zdjęcia obiegły sieć, jest najlepszym dowodem potwierdzającym słuszność tych słów. Za każdym razem, gdy zatrzymywała ja policja, zwiększała dawki przyjmowanych substancji psychoaktywnych.

Jej przykład pokazuje, jak wyniszczające jest uzależnienie. Pomimo tego, że zmiany widoczne są gołym okiem, Amerykanka nie zdecydowała się na zerwanie z nałogiem. Wspomnijmy jeszcze o zniszczeniach wewnątrz jej ciała, które musiały być naprawdę ogromne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Babcia

Babcia w rzeczywistości okazała się młodą kobietą.

Babcia

Za każdym razem zwiększała dawkę substancji psychoaktywnych.

Babcia

Wygląd kobiety zmienił się nie do poznania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. „Szwagierka ma czwórkę dzieci i żyje z 500 +. Siedzi na kanapie, wydaje pieniądze i nawet nie dba o dom”
  4. Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez
  5. Brat Agnieszki Chylińskiej to znany muzyk. Mieszka w Stanach Zjednoczonych ZDJĘCIA
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy