Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dramatyczne nagranie z windy. Widać na nim, co babcia robi wnuczkowi, nie wiedziała, że jest nagrywana
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 22.07.2020 17:48

Dramatyczne nagranie z windy. Widać na nim, co babcia robi wnuczkowi, nie wiedziała, że jest nagrywana

Screen Youtube/ Express & Star

Babcia wbrew pozorom przemyślała swoje zachowanie. Dopiero gdy drzwi się zasunęły, dała upust swoim emocjom i to wobec małego dziecka. Przerażone, nawet nie zapłakało. Po wszystkim jak gdyby nigdy nic wysiadła z winy. Gdyby nie nagranie z kamer karygodne zachowanie uszłoby jej płazem.

Babcia nie miała pojęcia, że jej zachowanie zostanie zarejestrowane i trafi do sieci. Gdy weszła do windy, postanowiła w dość niespodziewany sposób ukarać swojego wnuczka. Nie zdawała sobie sprawy, że osiedlowe kamery rejestrują także to, co dzieje się w windach.

Babcia biła dziecko

Gdy tylko drzwi windy się zasunęły, babcia spoliczkowała dziecko. Maluch wygląda na jakieś dwa lata. Jego reakcja zaskakuje, bo po prostu się przewraca, jest w takim szoku, że nawet nie płacze. Przyjmuje kolejne szturchnięcia babci ze zdziwieniem wypisanym na twarzy.

Po krótkim wymierzeniu kary, kobieta siłą stawia malca do pionu. Ono nadal jak zaczarowane nie reaguje, nie daje żadnego wyrazu bólu, nie broni się. Jego posłuszna postawa jest jeszcze bardziej poruszająca.

  1. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  2. Siostra Anny Przybylskiej pokazała porażające zdjęcie. Ostrzegła wszystkich, skutki są nieodwracalne
  3. Skandaliczna audycja u Tadeusza Rydzyka w Radiu Maryja. Ksiądz uczył kobiety, co robić z mężem w sypialni, przypominamy

Internauci nie pozostawiają na kobiecie suchej nitki

Drzwi windy w końcu uchylają się, widać jak korytarzem przechodzi sąsiad, kobieta łapie wnuczka za rękę i wyprowadza z windy. Nikt nie wie, co się zdarzyło i z jak wielką traumą mierzy się teraz dwuletnie dziecko. Nagranie na szczęście zostało odkryte. Trafiło do sieci, a tam internauci nie pozostawili na starszej kobiecie suchej nitki. Wypowiedzi, jakie znalazły się pod nagraniem, nie nadają się do cytowania.

Jak podaje Głos Wojewódzki, który jako pierwszy udostępnił to nagranie, kobieta została pociągnięta do odpowiedzialności. Niestety, nie wszystkie babcie są takie, jak powinny i wcale nie rozpieszczają swoich wnuczków. Pamiętajmy, że jeśli jesteśmy świadkami przemocy, naszym obowiązkiem jest zadbać o bezpieczeństwo ofiary. Jeśli boimy się zareagować, warto skorzystać z pomocy niebieskiej linii, tam konsultanci podpowiedzą nam, jak należy zachować się w takiej sytuacji. Numer niebieskiej linii: 800-120-002.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Porażające nagranie poruszyło internautów.

babcia

Kobieta policzkuje dziecko, potem nim szarpie, nagranie budzi najgorsze emocje.

babcia

Dziecko nie reagowało na zachowanie babci. Pod koniec incydentu kobieta zakłada mu kaptur, by ukryć przed innymi przerażony wyraz twarzy malca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  2. 260 osób na kwarantannie. Ognisko koronawirusa w hotelu w Polsce
  3. Księżom nie dość ofiar na tacę. Wymyślili sprytny sposób na większe dochody, pierwszy w Polsce
  4. Większość nigdy nie zauważyła jednego szczegółu na banknocie 20 złotych. Trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, jest ukryty
  5. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia: Jesienią do lekarzy może trafić 100 tysięcy Polaków dziennie
  6. Minister przekazał wiadomość dla wszystkich rodziców. Decyzja jest ostateczna