Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dzięki kilku sztuczkom odmłodziła się nagle o 25 lat. To zasługa prostych tricków
Karina Sulich
Karina Sulich 23.01.2020 21:51

Dzięki kilku sztuczkom odmłodziła się nagle o 25 lat. To zasługa prostych tricków

babcia
rawpixel.com McKinsey

Babcia odmłodniała! Kobieta w mgnieniu oka stała się młodsza o 25 lat. I uwaga! Tym razem to nie zasługa chirurga plastycznego, a kilku sztuczek, które wykonała w dosłownie parę chwil.

Kobieta dzięki jednemu filmikowi podbiła YouTube’a i zyskała zacne grono wielbicieli. Babcia odkryła przepis na wieczną młodość i nie jest to medycyna estetyczna! Starsza pani udowodniła, że jeżeli umiejętnie się umalujemy, makijaż wcale nie doda nam lat, a wręcz je odejmie. Na nagraniu zdradziła triki w makijażu, dzięki którym jej wiek pozostaje wielką niewiadomą.

Babcia młodsza o 25 lat

Nagranie, na którym babcia sięga po pędzel, a zaledwie kilka minut później zamienia się w 25 lat młodszą kobietą zostało odtworzone już ponad 6 milionów razy! Nic dziwnego, ta metamorfoza jest naprawdę zachwycająca a sztuczki, które zdradza starsza pani powinna znać każda kobieta!

Jak odmłodzić się za pomocą makijażu? Za pomocą makijażu możemy odmłodzić się nawet o kilkanaście lat. Wystarczy, że zakryjemy typowe oznaki starości jak zapadająca powieka czy wąskie usta. Ta babcia, na początku, podkleiła skórę na skroniach taśmą klejącą! Choć może wydawać się to dość zabawne, podziałało jak błyskawiczny lifting. Warto też powiększyć kredką linię ust oraz odpowiednio podkreślić oczy, aby powieka wydała się większa niż zazwyczaj.

Ważny jest również odcień podkładu. Ciepłe kolory bronzera nadadzą starszej buzi odpowiedniego blasku i odejmą lat. Warto posłuchać się tej babci, bo kobieta wie, co mówi! To prawdziwa mistrzyni pędzla, u której lekcje brała legenda makijażu! O kim mowa?

Kim jest 78-letnia mistrzyni pędzla?

78-letnia mistrzyni pędzla to Joann Hopkins, matka znanego na całym świecie Christophera Hopkinsa. Mężczyzna, znany pod pseudonimem The Makeover Guy, to nie tylko jednym z najsławniejszych makijażystów, ale również wybitny muzyk, który zasiadał w fotelu u Oprah!

Jak sam przyznaje, miłość do wizażu zaszczepiła w nim matka, to ona całe życie inspirowała go swoim wyglądem i przekazała mu pierwsze lekcje perfekcyjnego makijażu. Teraz starsza już pani, a właściwie babcia, jest inspiracją dla milionów kobiet! Koniecznie zobacz jej metamorfozę!

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kosmetyczka oszpeciła jej twarz. Lekarze nie mogli dojść, co zrobiono klientce w salonie
  2. Horoskop indiański zdradza najsilniejsze cechy. Które zwierzę jest twoim duchowym opiekunem?
  3. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
  4. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródło: kraj.life