Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Kupiła synkowi banany w supermarkecie. Teraz ostrzega innych rodziców
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 21.12.2019 17:32

Kupiła synkowi banany w supermarkecie. Teraz ostrzega innych rodziców

banany
pixabay.com

Banany o mały włos nie zrobiły wielkiej krzywdy jej ukochanemu synowi. Kiedy 10-letni chłopiec wgryzł się w słodki owoc, dokonał przerażającego odkrycia. Na reakcję matki nie trzeba było długo czekać. Przerażona i wstrząśnięta kobieta niemalże natychmiast poinformowała innych rodziców. Na ten moment sprawę bada policja.

Banany to jedne z tych owoców, które z ogromną łatwością znajdziemy we wszystkich supermarketach. Ich słodki smak powoduje, że szczególnie chętnie sięgają po nie najmłodsi członkowie rodziny. Synek, który dostał od mamy kiść ulubionych przysmaków, po chwili dostrzegł coś, czego nigdy nie mógłby się spodziewać. Natychmiast zawołał rodziców, którzy podjęli natychmiastowe działanie.

Banany w środku posiadały niespodziankę

Banany to jedne z tych owoców, które oprócz cennych składników mineralnych zawierają też masę witamin. Nie bez przyczyny uznawane są za prawdziwą skarbnicę potasu, magnezu, fosforu i wapnia. Niestety, te zawierały coś jeszcze.

Joannne, mieszkanka Folkirk położonego w środkowej Szkocji jakiś czas temu udała się na zakupy do znanego supermarketu Asda. W szaleństwie zakupów sięgnęła również po kiść bananów dla swojej ukochanej pociechy. Kiedy 10-letni chłopiec ugryzł słodki owoc, w jednej chwili poczuł przeszywający ból. Być może zabrzmi to niewiarygodnie, ale w środku dostrzegł… igłę do szycia.

– Zostały one znalezione w każdym z nich. Dziś mój mały chłopiec spróbował kolejny i igła znowu tam była. Proszę, uważajcie na siebie, jeśli wy lub wasze dzieci jecie banany – napisała kobieca na Facebooku.

Sprawą zajęła się policja

Kobieta niemalże natychmiast udała się do pobliskiej sieci supermarketów, aby pokazać odkrycie, którego dokonała. Sprawę zgłosiła też na policję.

– Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa żywności i nie jesteśmy w stanie zrozumieć, jak to się mogło stać, ale chcielibyśmy zapewnić wszystkich klientów, że gdy tylko dowiedzieliśmy się o oskarżeniu, wprowadziliśmy pełne dochodzenie – poinformował rzecznik Asdy.

Na ten moment policja bada incydent. Asda zapowiedziała również, że to pierwsza taka sytuacja w ich karierze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Banany

Banany, które ugryzł jej syn miały w środku niebezpieczną niespodziankę.

Banany

Wewnątrz znajdowały się igły do szycia.

Banany

Sprawę bada policja.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  3. Dominika Gwit zostanie drugą Dorotą Szelągowską? Gwiazda pokazała świąteczny dom
  4. Syn Maryli Rodowicz źle znosi rozwód rodziców. „Nie może stanąć po jednej stronie konfliktu”
  5. „Utrzymuje mnie 5 facetów. Dzięki temu spłaciłam dług rodziców i mogłam pójść na studia, nie żałuję”
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci