Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Popularny bank rozdaje 1120 złotych z darmową kartą. Masz szanse na smartfona, wystarczy jeden warunek
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 15.04.2020 12:28

Popularny bank rozdaje 1120 złotych z darmową kartą. Masz szanse na smartfona, wystarczy jeden warunek

mąż
unsplash.com

Bank rozdaje nagrody swoim nowym klientom. Możesz zyskać nawet 1120 złotych, albo smartfona. Każdy może skorzystać z najnowszej promocji, wystarczy spełnić jeden banalnie prosty warunek.

Popularny bank wyszedł z bardzo korzystną inicjatywą. Nowi klienci mogą zyskać nawet 1120 złotych, albo otrzymać nowego smartfona. Nie ma limitu uczestników i każdy może skorzystać z promocji.

Popularny bank rozdaje nagrody

Citibank postanowił bardzo hojnie nagrodzić swoich nowych klientów. Niestety nie ma zbyt wiele czasu, aby z nowej promocji skorzystać, jednak nie wprowadzono limitu uczestników. Chętni na zgarnięcie wartościowych nagród mają czas do 15 kwietnia, aby skorzystać z oferty, wyjaśnia portal najlepszekonto.pl

Bank Citi Handlowy rozdaje nagrody o wartości minimalnej 400 złotych wszystkim nowym posiadaczom Citibank-BP Motokarty. Dzięki Citibank-BP Motokarcie możesz zbierać punkty i następnie wymieniać je na kolejne nagrody.

Aby wziąć udział w promocji:

 1. Twój dochód musi wynosić minimum 1200 zł netto.
 2. Musisz być zatrudniony co najmniej 3 miesiące w aktualnym miejscu pracy.
 3. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, twój dochód musi wynosić minimalnie, 2500 złotych netto, a także musisz prowadzić swoją działalność przynajmniej 2 lata.
 4. Wymagane jest posiadanie zdolności do czynności prawnych.

Warto zwrócić uwagę, że nagrody nie są przyznawane w formie gotówki. Spośród dostępnych, nowy klient może dokonać wyboru pomiędzy:

 • 400 zł w formie e-kodu do wykorzystania na stronie allegro.pl.
 • 400 zł na karcie prezentowej do sklepów sieci Lidl
 • 400 zł na karcie podarunkowej BP SuperCard
 • smartfon LG K30 Dual Sim

Nagroda przydzielana jest jednorazowo. Jak dostać smartfona? Jest jeden warunek: Każdy klient może wybrać tylko jedną nagrodę spośród wyżej wymienionych. Dodatkowo w ciągu 3 lat otrzymujesz zwrot kwoty w wysokości nawet 720 złotych.

 1. Miasto w Polsce rusza z darmowymi maseczkami dla seniorów. Będą rozdawane pod sklepami
 2. Akcja służb w warszawskiej siedzibie partii przy Nowogrodzkiej. W akcji pirotechnicy, wiadomo, co się stało
 3. 13-letnia dziewczynka w ciąży. Twierdzi, ze ojcem dziecka jest jej 10-letni chłopak. Chce urodzić

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, bank wymaga wypełnienia odpowiedniego formularza, który jest dostępny na stronie Citibanku. Formularz trzeba wypełnić do 15 kwietnia. Następnie postępuj według instrukcji poniżej.

 1. Po wypełnieniu formularza ktoś z banku powinien się z tobą skontaktować telefonicznie.
 2. Podczas rozmowy musisz złożyć wniosek o kartę i zawrzeć umowę. Na tym etapie musisz również dokonać wyboru swojej nagrody.
 3. Jeżeli we wniosku zaznaczyłeś limit swojej karty wyższy niż 5000 złotych, powinieneś dostarczyć zaświadczenie o swoich dochodach w ciągu najbliższych 10 dni roboczych.
 4. Następnie przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej do końca następnego miesiąca, po zawarciu umowy.
 5. Do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy, musisz wykonać transakcje bezgotówkowe, których suma wynosi minimum 500 zł.
 6. W kolejnym miesiącu, po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz informację o przyznaniu nagrody, która powinna się pojawić po miesiącu od otrzymania informacji o jej przyznaniu.

Warto zwrócić uwagę, że o nową kartę nie mogą starać się osoby, które posiadały jakąkolwiek inną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 31 grudnia 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Ogromna awantura o syrenę alarmową. Mieszkańcy atakują strażaków, ratownicy mają dość
 2. Drugi raz ogłaszają stan wyjątkowy. Koronawirus powrócił, druga fala, przykra wiadomość z zagranicy
 3. Rzecznik rządu podał, które ograniczenia mogą zostać złagodzone w pierwszej kolejności. Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych dni
 4. Mama spojrzała na zdjęcie córeczki. Zauważyła jeden szczegół, to była oznaka poważnej choroby
 5. Prezydent przedłużył kwarantannę do 11 maja, oficjalna decyzja. Smutne wiadomości z Francji
 6. Mała bohaterka z Wrocławia. 9-latka po przeszczepie wygrywa z wirusem

Źródło: najlepszekonto.pl