Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Barbara Kurdej-Szatan przerwała milczenie. Została zasypana słowami wsparcia
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.11.2021 18:54

Barbara Kurdej-Szatan przerwała milczenie. Została zasypana słowami wsparcia

Barbara Kurdej-Szatan
Fot. instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan od kilku tygodni nie ma spokoju. Po jej poście, krytycznym wobec Strażników Granicznych, wylała się na nią niewyobrażalna fala hejtu – ze strony prawicowych polityków, dziennikarzy i internautów. Gwiazda długo milczała, ale dziś wróciła z wielką pompą.

Pisaliśmy o problemach, z jakimi musiała się mierzyć Kurdej-Szatan: zwolnieniu z TVP przez Jacka Kurskiego (więcej TUTAJ) czy o jej trwających kilka tygodni milczeniu w social mediach (więcej TUTAJ). Aktorka najwyraźniej postanowiła jednak wrócić na Instagram. Kibicują jej inne gwiazdy!

Barbara Kurdej-Szatan wróciła na Instagram, gratulują jej wielkie gwiazdy


Kilka dni temu Kurdej-Szatan udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała, jak cała afera wyglądała z jej perspektywy. Bardzo ironicznie podsumowała też Jacka Kurskiego (więcej TUTAJ). Na Instagramie była oszczędna w słowach, ale przemówiły za nią inne gwiazdy.

Basia Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie selfie – pierwsze od dawna, na którym pogodnie patrzy w obiektyw, a na jej twarz pada światło słońca. Zdjęcie podpisała:

– Dziś nad Warszawą wyszło słońce. Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii. Czytam je wszystkie po kolei i nadzieja we mnie rośnie – na wszelkie dobro. Całuję, Basia.

Widać więc, że gwiazda postanowiła zostawić przeszłość za sobą i walczyć zarówno o swój dobry wizerunek, jak i swoją przestrzeń w internecie. Odblokowała też komentarze, a pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia od najsłynniejszych polskich gwiazd!

Słowa otuchy i wyrazy solidarności pod postem Barbary Kurdej-Szatan zostawili między innymi: Anna Wendzikowska, Joanna Koroniewska, Jacek Jeschke, Magdalena Lamparska, Paulina Krupińska, Ania Karwan, Kajra.

Serdeczności nie szczędzili też Paulina Gałązka, Agnieszka Mrozińska, Katarzyna Cichopek, Paulina Sykut, Joanna Moro, Anna Dereszowska, Marek Kaliszuk, Tomasz Oświeciński, Mariusz Kozak, Grażyna Wolszczak i Mateusz Hładki.

Poniżej publikujemy niektóre z komentarzy gwiazd – zobacz zdjęcia:

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”