Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Bardowscy wyjechali z Polski. Rodzina pokazała się w całej okazałości, fani oszaleli! Tak się bawią
Michał Fitz
Michał Fitz 08.06.2023 08:17

Bardowscy wyjechali z Polski. Rodzina pokazała się w całej okazałości, fani oszaleli! Tak się bawią

Bardowscy
instagram.com/ania.bardowska

Ania i Grzegorz Bardowscy, choć w programie “Rolnik szuka żony” wystąpili już wiele lat temu, wciąż są jedną z najpopularniejszych rodzin “stworzonych” przez show. Swoje życie regularnie relacjonują w mediach społecznościowych. Teraz pochwalili się wakacyjnym wyjazdem.

Ania opublikowała w sieci fotkę z egzotycznego miejsca. Widać po uśmiechach, jak bardzo potrzebny był ten urlop całej rodzinie.

Gdzie wyjechali Bardowscy?

Na wspomnianym zdjęciu poza samymi Bardowskimi niewiele widać. W tle przewijają się mury budynku, egzotyczne drzewko i piękne niebo. Opis wyjaśnia jednak, gdzie poleciała sympatyczna rodzinka. Okazuje się, że wybrali Wyspy Kanaryjskie.

Konkretnie pojechali do Fuerteventury, która jest najpopularniejszą miejscowością turystyczną na wspomnianych wyspach. Bardowscy dopiero dotarli na miejsce, więc można spodziewać się, że w najbliższych dniach Ania zasypie fanów relacjami z tego kurortu.

Tragiczna śmierć pary, znaleziono ich w mieszkaniu. Cała Polska w szoku po mrożących doniesieniach

Życzenia dla Bardowskich

Szczęście Bardowskich ewidentnie udzieliło się internautom, którzy z nimi sympatyzują. Pod zdjęciem próżno szukać bowiem zawistnych czy zazdrosnych komentarzy. Większość osób po prostu życzy rodzince spokojnego urlopu.

- Udanego wypoczynku

- Wspaniałej wycieczki Wam życzę

- Piękna rodzina. Życzę udanego urlopu — czytamy w sekcji komentarzy.

Bardowscy mają intensywny okres

Trzeba przyznać, że Bardowscy mają intensywny, ale na pewno pozytywny okres. Teraz już są na Wyspach Kanaryjskich, ale jeszcze w weekend mieli inne, wyjątkowe wydarzenie. Pierwszą komunię świętą obchodziła bowiem przyrodnia siostra Ani.

Wówczas spora część odbiorców nie mogła uwierzyć, że młoda dziewczynka ze zdjęcia to siostra Ani. Doinformowani internauci wyjaśniali jednak w komentarzach, że to dziecko z drugiego małżeństwa ojca Bardowskiej, stąd ta różnica wieku.