Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak mieszka Beata Kozidrak? Jej pałac wygląda jak z bajki, wiele osób widziało podobny tylko w filmach
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 14.03.2021 09:22

Jak mieszka Beata Kozidrak? Jej pałac wygląda jak z bajki, wiele osób widziało podobny tylko w filmach

Iga Świątek
fot. fragment 86. Gali Mistrzów Sportu, youtube.com/Przeglad Sportowy

Beata Kozidrak po głośnym rozwodzie z Andrzejem Pietrasem znalazła sobie miejsce na ziemi. Willa w jednej ze spokojniejszych dzielnic Warszawy. Jak mieszka jedna z największych gwiazd polskiej estrady? Znalazło się miejsce na wszystko, czego potrzebowała.

Wokalistka pokazała swoją przestronną kuchnię, a także… miejsce na buty. To ostatnie wyglądało szczególnie osobliwie.

Beata Kozidrak pokazała swój dom w programie Uli Chincz

Beata Kozidrak postanowiła pokazać widzom swój dom w programie Uli Chincz „Gwiazdy prywatnie”. W zapowiedzi Chincz nie kryła zdziwienia, że w domu Kozidrak znajduje się kuchnia. Jak twierdziła, nie myślała, że taka diwa będzie w ogóle ją miała.

Artystka przeprowadziła się do tego miejsca z Lublina, by być bliżej swoich córek. Obie mieszkają teraz w Warszawie, a jej dom znajduje się bardzo niedaleko.

Jak przyznała, długo szukała miejsca, które zaspokoiłoby jej potrzeby. Nie było to łatwe zadanie – Kozidrak potrzebowała trochę odpoczynku i spokoju, bycia z dala od całego zgiełku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wybierałam to miejsce przez kilka miesięcy. Czuję się tu bezpieczna. Dom ma 320 metrów, otaczam się w nim tylko złotem, bo pasował mi ten kolor. Na dole jest gościnny pokój, piwniczka winna, salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia – powiedziała w rozmowie z Chincz.

Jasne, przestronne wnętrza robią wrażenie. Kuchnia jest wyraźnie zadbana. Osobny, duży aneks i pełno miejsca na blatach dają szansę na duże, wspólne gotowanie. Nic, tylko zakasywać rękawy.

Najciekawsze miejsce w całym domu – garderoba

Beata Kozidrak słynęła z zaskakujących modowych wyborów, którymi potrafiła oszołomić niejednego fana. Swoje stroje pieczołowicie przechowuje w garderobie, do której również zaprosiła widzów TVN Style.

Jest to całkowicie osobne pomieszczenie, na środku znajduje się oszklona szafka. Przez płytę widać dokładnie, co mieści się w środku. W rogach zaś znajduje się gigantyczna szafka na buty, a wiadomo, że diwa polskiej estrady lubuje się w fantazyjnym obuwiu, a w szczególności w obcasach.

Pięknie prezentuje się również zielony ogród z kamiennym tarasem. Spokojna okolica z pewnością sprzyja wypoczynkowi Beaty Kozidrak na łonie przyrody.

Zobacz zdjęcia:

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [viva.pl]