Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Biedroń ostro skomentował wypowiedź Tuska, wyjawił jeden szczegół. Polityk zapadnie się pod ziemię ze wstydu?
Karol Osiński
Karol Osiński 29.08.2021 00:21

Biedroń ostro skomentował wypowiedź Tuska, wyjawił jeden szczegół. Polityk zapadnie się pod ziemię ze wstydu?

Donald Tusk
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Donald Tusk zjawił się w Olsztynie, gdzie trwa organizowany przez Rafała Trzaskowskiego Campus Polska Przyszłości. Były premier otrzymał pytanie od jednego z uczestników wydarzenia, kiedy będzie mógł wziąć ślub ze swoim chłopakiem. Przewodniczący PO powiedział, że jeśli stanie na czele większości parlamentarnej, to zalegalizuje związki partnerskie. Robert Biedroń skrytykował te słowa.

Jeden z przewodniczących Lewicy był gościem w programie Polsatu News, Gość Wydarzeń. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń, że nie wierzy w słowa Tuska.

Robert Biedroń nie wierzy w słowa Donalda Tuska

Campus Polska Przyszłości potrwa do czwartku, 2 września. Wczorajsza przemowa Donalda Tuska zostanie zapamiętana na bardzo długo, szczególnie przez osoby ze środowiska LGBT. Jeden z uczestników spotkania zadał pytanie:

Kiedy będę mógł wziąć ślub ze swoim chłopakiem? – słuchamy.

Na co były premier odpowiedział, że jeśli stanie na czele większości parlamentarnej, to jedną z jego pierwszych decyzji będzie zalegalizowanie związków partnerskich. Te słowa dotarły do Roberta Biedronia, który w programie Gość Wydarzeń skomentował je w następujący sposób:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Trele morele, to dziaderskie na maksa, związki partnerskie w 2021 roku. Pamiętam 10 lat temu Donald Tusk też obiecywał, że jak obejmie władzę, to będą związki partnerskie. Nie ufam, bo znam te zapowiedzi z przeszłości. To jest znów powrót do przeszłości – powiedział Robert Biedroń.

Podczas pobytu w programie dodał, że Lewica ma największe poparcie wśród młodzieży, gdyż bezpośrednio przedstawiają swoje postulaty, i mówią prosto z mostu, jakie są ich postanowienia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Popularny lek wycofany ze wszystkich aptek w Polsce

Źródło: se.pl

Tagi: donald tusk