Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Promocje w supermarketach Biedronka
Karol Osiński
Karol Osiński 22.01.2021 16:13

Promocje w supermarketach Biedronka

Biedronka
fot. Marek BAZAK/East News

Nie od dziś wiadomo, że sieć supermarketów Biedronka uwielbia zaskakiwać swoich klientów niesamowitymi promocjami i prawdziwymi hitami cenowymi. Od 21 stycznia trwa naprawdę atrakcyjna i wyjątkowa promocja, dzięki której kupując takie produkty jak: świeży pstrąg, miody, pieczarki, czy słodycze, zaoszczędzimy mnóstwo pieniędzy. O połowę tańsze jest także mięso.

Na tym jeszcze nie koniec. Biedronka zapewniła swoim klientom możliwość otrzymania za darmo książki lub multimedia. Oferta trwa jedynie do końca bieżącego tygodnia. Tysiące Polaków już rzuciło się na zakupy, zatem jeżeli chcemy skorzystać, musimy się pospieszyć.

Promocje w supermarketach Biedronka

Biedronka przygotowała coś specjalnego dla swoich klientów i koneserów promocji. Od wczoraj w supermarketach popularnej sieciówki można znaleźć mnóstwo produktów, na których oszczędzimy sporą ilość gotówki. To naprawdę wyjątkowa okazja, ponieważ rzadko kiedy można znaleźć w supermarketach mięso tańsze aż o połowę.

Oprócz tego, wielu z nas może zainteresować się takimi produktami, jak: filet z piersi indyka, który teraz kosztuje jedyne 11,99 zł/kg, mięso mielone z szynki wieprzowej, które kupimy już za 8,99 zł (mega paka 800g). Mamy także dobrą informację dla posiadaczy karty Moja Biedronka – właśnie z nią w piątek i sobotę będziemy mogli kupić karkówkę wieprzową za 8,99 zł/kg.

Na tym promocje się nie kończą, sieciówka również przygotowała coś dla koneserów ryb. Teraz możemy dostać pstrąga patroszonego za 1,99 zł/100g. Co więcej, w promocji znajdują się także pieczarki – 3,29 zł/500g, oraz gruszki lukasówki i pomarańcze deserowe za 2,99 zł/kg.

Biedronka zachęca również do zakupu Pepsi o poj. 1,75 l. Jeśli zdecydujemy się na kupno 4-paka, wówczas jedna butelka będzie kosztować 3,49 zł. Promocja trwa dziś i jutro, tj. 22 i 23 stycznia. Podobnie jest z dużymi czekoladami firmy Milka, za 7,49 zł w przypadku zakupu 3 opakowań. Okazjonalnie można także dostać za darmo książkę lub multimedia.

Rewelacyjna oferta na Dzień Babci i Dziadka

Biedronka przygotowała również coś specjalnego na Dzień Babci i Dziadka. Osoby, które jeszcze nie miały okazji zaopatrzyć się w prezenty dla swoich bliskich, teraz mogą wykorzystać świetną okazję. Sieciówka wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i przygotowała pomysłowe zestawy prezentowe.

Do wyboru są 3 zestawy, a ich cena to jedyne 39,99 złotych. W każdym z nich znajdziemy świetne produkty, które z pewnością przypadną do gustu wielu z nas. Wśród nich są słodkości, kosmetyki, kawa, a nawet bukiet tulipanów.

Co więcej, zestawy są na tyle uniwersalne, że idealnie sprawdzą się nie tylko, jako prezent dla babci, czy dziadka, ale również dla innych członków rodziny, czy przyjaciół. Zatem jeżeli imieniny ulubionej cioci, czy kolegi zbliżają się wielkimi krokami, nie ma na co czekać i zaprzątać sobie głowy poszukiwaniami. Biedronka wszystko podała, jak na tacy.

To nie jedyne fenomenalne informacje, dziś pisaliśmy również o wielkim szczęściu, jakie zagościło w rodzinie Dominiki Tajner. Jeżeli jesteście zainteresowani, po więcej informacji zapraszamy >tutaj<.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: superbiz.se.pl