Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Uczestnik ”Top Model” martwi się o swoją młodszą siostrzyczkę. Została w domu z ojciem-alkohlikiem
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 18.09.2019 16:23

Uczestnik ”Top Model” martwi się o swoją młodszą siostrzyczkę. Została w domu z ojciem-alkohlikiem

top model
instagram.com/adrianna_daniel

Brat i siostra zazwyczaj mają trudne relacje. Szczególnie z tak dużą różnicą wieku, jak ta pomiędzy Michałem a Gabrysią. Niestety, i tak bywa w życiu, że ciężka sytuacja w domu zmusza dzieci to tego, by dorastały szybciej. Tak było i w przypadku tego uczestnika Top Model, Michała Gały, którego największym celem, jak sam mówi, jest zapewnienie młodszej siostrze dobrego domu.

Dzieci alkoholików często zmuszone są w dużo młodszym wieku niż ich rówieśnicy zacząć myśleć i żyć jak dorośli. To smutne, że ludzie, którzy powinni zajmować się zabawą, doświadczaniem po raz pierwszy dorosłego życia i odkrywaniem swoich pasji muszą zajmować się zapewnianiem sobie i swoim bliskim bezpiecznego miejsca do życia.

Kim jest Michał Gała?

Michał Gała to jeden z uczestników 8. edycji programu Top Model. W trzecim odcinku chłopakowi udało się dostać do domu modeli. Michał skończył Technikum Ochrony Środowiska. Chłopakowi kamera nie jest obca — ma prawie 200 tysięcy obserwatorów na Tik Toku, obecnie najbardziej popularnej platformie społecznościowej.

brat

Michał najlepiej odnajduje się w roli komedianta.

Michała do udziału w programie namówił przyjaciel. Jego młodsza siostra napisała w komentarzu na jego Instagramie „Top Model jest właśnie dla ciebie”. Jej brat jest bardzo aktywny fizycznie, chciałby też, żeby jego twarz znalazła się na okładce prestiżowego magazynu.

Smutna historia

Chociaż Michał przez większość czasu jest uśmiechnięty, jak sam mówi, to trochę poza. Michał kreuje wizerunek komedianta, ale kiedy pozwala sobie na szczerość, wylewają się z niego emocje. Miał trudne dzieciństwo, opowiada. Jego ojciec jest alkoholikiem. Wspomina dzieciństwo w takim domu — kiedy tylko do niego wszedł, natychmiast chciał stamtąd uciec.

brat

I tak również zaprezentował się przed jury.

Teraz nie martwi się już o siebie. „Ma swoje lata”, komentuje. Ma też o 10 lat młodszą siostrzyczkę, Gabrysię. Rzecz, na której zależy mu najbardziej, to zapewnienie jej dobrego domu. Jako starszy brat nie chce, żeby dziewczynka przeżywała to samo co on. Żeby się bała. Michał chce, by miała szczęśliwe dzieciństwo, na jakie zasługuje każde dziecko.

brat

Pozwolił sobie jednak na pokazanie prawdziwych emocji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliard telefonów zagrożonych atakiem. Twoja komórka również
  2. Kot ściągnął z ulicy ciało potrąconego przyjaciela. Desperacko szukał pomocy
  3. Ciąża nie powstrzymała jej przed usunięciem 4 żeber. Chciała mieć wąską talię
  4. Jak najlepiej się ubrać do samolotu? Połącz wygodę i styl
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
  7. Przepiękny Range Rover dla kobiet z charakterem. Zapisz się na jazdy już dziś

źródła: topmodel.tvn.pl, instagram.com