Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wziął na ręce swoją nowo narodzoną siostrzyczkę. Kiedy zaczął jej śpiewać, stało się coś niezwykłego
Marta Kulik
Marta Kulik 19.11.2019 15:00

Wziął na ręce swoją nowo narodzoną siostrzyczkę. Kiedy zaczął jej śpiewać, stało się coś niezwykłego

brat
fot. screen Reddit

Brat po raz pierwszy wziął na ręce swoją nowo narodzoną siostrzyczkę. Chłopiec patrzył na nią z czułością, a dziewczynka uroczo spoglądała z zaciekawieniem. Kiedy zaczął jej śpiewać, a rodzice wszystko nagrywali, stało się coś niezwykłego. Czegoś takiego jeszcze nie widzieli, rodzinna pamiątka podbiła serca internautów.

Rodzicom udało się nagrać, jak ich syn opiekował się swoją małą siostrzyczką. Wiedzieli, że widok będzie słodki, ale nie mieli pojęcia, że na ich oczach wydarzy się coś, na co bardzo długo czekali. Od tamtej chwili byli pewni, że starszy brat będzie najlepszym opiekunem nowo narodzonej dziewczynki.

Brat zaśpiewał siostrze

To był wyjątkowy moment, chłopiec po raz pierwszy trzymał na rękach swoją maleńką siostrzyczkę. Patrząc na nią z wielką miłością, postanowił zaśpiewać jej kultową piosenkę What A Wonderful World. Rodzice wszystko nagrywali, dlatego udało im się uchwycić wzruszającą reakcję ich córeczki. Tego pięknego momentu wyczekiwali już od miesięcy.

Na rękach brata, słuchając jego głosu, dziewczynka uśmiechnęła się po raz pierwszy. Sposób, w jaki przyglądała się chłopcu, jest przeuroczy. Powitał ją w najlepszy możliwy sposób, a jego ciepły, dziecięcy głos sprawił, że nawet rodzice powstrzymywali łzy. Nagranie trafiło do sieci i sprawiło, że tysiące internautów nie są w stanie oderwać wzroku od tego rodzeństwa.

Kiedy dzieci zaczynają się uśmiechać?

Dzieci zaczynają się uśmiechać około 6 tygodnia życia. Często rodzice widzą uśmiech u swoich pociech tuż po porodzie, a niekiedy nawet podczas USG, ale jest to jedynie mimowolny grymas. Prawdziwą radość na twarzy malucha możemy zauważyć mniej więcej w okolicach trzeciego miesiąca życia, zdaniem specjalistów wtedy możemy mówić o nieco bardziej świadomej komunikacji.

brat

Czym jest uśmiech anielski? Uśmiech anielski to określenie na uśmiech śpiącego, kilkudniowego dziecka. Wbrew pozorom wcale nie jest on związany ze snami niemowlaków, a występuje, kiedy maluchy oddają mocz czy po prostu… puszczają bąka. W wywołaniu prawdziwej radości na twarzy dziecka zwykle sprawdzają się zabawy w akuku czy wydawanie śmiesznych, niezbyt głośnych dźwięków.

ZOBACZ FILM

ZOBACZ TEŻ: