Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Brat z siostrą zaczynają śpiewać największy hit Adele. Ich wykonanie zachwyciło świat
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 31.10.2019 20:11

Brat z siostrą zaczynają śpiewać największy hit Adele. Ich wykonanie zachwyciło świat

metamorfoza
fot. instagram.com/adele

Brat z siostrą zachwycili świat swoim wykonaniem przeboju Adele. Rodzeństwo zaśpiewało piosenkę Hello w stylu reggae i wywróciło hit wokalistki do góry nogami. Ich głosy doskonale się komponują, a ich cover doceniło już 104 miliony słuchaczy. Posłuchajcie sami!

Brat i siostra pochodzący z Jamajki nagrali cover przeboju Adele Hello. Rodzeństwo wykonało piosenkę w stylu reggae i zachwyciło świat. Conkarah i Rodesha popisali się wspaniałymi wokalami.

Brat z siostrą zachwycili świat

W 2015 roku Hello w wykonaniu Adele było nie do uniknięcia. Piosenka stała się ogromnym przebojem i pierwszym utworem, który ściągnięto ponad milion razy w tydzień. Okazuje się, że wykonanie, które umieścił brat z siostrą, również oczarował miliony.

Conkarah na swoim kanale na YouTubie ma w zwyczaju umieszczać covery znanych przebojów w nieco odmienionej wersji. Ze swoją siostrą tym razem zaśpiewał piosenkę autorstwa Adele i zyskał dzięki temu dużą popularność.

brat

Nowa wersja hitu Adele

Niewielu wokalistów ma podobne zdolności do Adele i może się z nią mierzyć. Piosenkarka ma potężny głos, a jej piosenki są wymagające wokalnie. Brat i siostra z Jamajki jednak pokazali, że mogą jej dorównać.

Melodyjny i spokojny beat zastąpił dramatyczne brzmienie oryginału, a w ciągu czterech minut Conkarah i jego siostra Rosie Delmah pokazują, że nie ma tylko jednego sposobu na zinterpretowanie piosenki. Brat z siostrą doskonale harmonizują ze sobą, a ich cover pokochały miliony internautów.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza
  3. Sylwester TVP ma się odbyć w niesłychanym miejscu. Zaczęły się protesty
  4. Kinga Rusin pokazała ohydne zdjęcie z cmentarza. Chce się płakać na sam widok
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Tagi: adele brat muzyka