Rozrywka.Lelum.pl > Programy > ”Brzydula” wraca na ekrany. W obsadzie cała plejada gwiazd
Robert Głowacki
Robert Głowacki 31.08.2019 17:02

”Brzydula” wraca na ekrany. W obsadzie cała plejada gwiazd

Brzydula
filmpolski.pl

Brzydula wraca na ekrany telewizorów. Jedna z najbardziej hitowych produkcji stacji TVN powróci do ramówki po ponad 10 latach nieobecności. Fani serialu mają powody do świętowania, a w obsadzie zobaczymy całą plejadę gwiazd. Małgorzata Socha, która wcielała się w słynną Violettę Kubasińską zdradziła szczegóły dotyczące powracającego serialu.

Ostatnio głośno było o serialu 39 i pół tygodnia, który TVN zdecydował się wskrzesić po ponad dekadzie przerwy. Okazuje się, że to nie jedyna produkcja, którą stacja postanowiła reaktywować po latach. Serial Brzydula już niedługo ponownie będzie rozbawiał telewidzów. Fani nie kryją swojego zadowolenia, a Małgorzata Socha zdradza pierwsze szczegóły z planu serialu.

Brzydula wraca na ekrany

Brzydula to jeden z najlepszych seriali TVN, więc nie ma się co dziwić, że stacja zdecydowała się ponownie pokazać widzom perypetię Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego. O powrocie serialu poinformowała sama Julia Kamińska, która przez lata była odtwórczynią głównej roli. Do tej pory znaliśmy bardzo mało szczegółów dotyczących powrotu, jednak Małgorzata Socha w rozmowie z Plejadą uchyliła rąbka tajemnicy. Aktorka zdradziła, że pojawi się w serialu, ale będziemy mogli spodziewać się także wielu nowych postaci, co z pewnością będzie niemałą gratką dla fanów.

-W końcu też zostałam już doinformowana i wiem, że trwają prace scenariuszowe. (…) Cała obsada z tamtej części się pokaże. Wszyscy potwierdziliśmy swoją chęć i gotowość do udziału w tym projekcie. Sami jesteśmy bardzo ciekawi, jak zostaną rozpisane nasze wątki– zdradziła Małgorzata Socha w rozmowie z Plejadą.

Kto zagra w Brzyduli?

W Brzyduli zagra cała plejada aktorów, których fani znają z poprzedniej odsłony serialu. Kto wcześniej grał w hicie TVN? Przypomnijmy, że w główną bohaterkę, Ulę grała Julia Kamińska, a obiektem jej westchnień był prezes Marek Dobrzański, którego grał Filip Bobek. W reaktywowanej Brzyduli zobaczymy także Małgorzatę Sochę w roli Violetty Kubasińksiej, Jacka Barciaka grającego Pshemko, a także Marka Włodarczyka, który wcielał się w ojca Uli. Pewne jest również, że do obsady dołączą nowe postacie, które z pewnością zapewnią powiew świeżości. Do tej pory nie jest znana dokładna data premiery wznowionej serii, jednak fani spekulują, że Brzydula pojawi się na antenie TVN wiosną 2020 roku. Będziecie oglądać?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Brzydula

Brzydula wraca na ekrany.

Brzydula

Julia Kamińska i Filip Bobek na planie w 2008 roku.

Brzydula

Prawdopodobni serial pojawi się pewnie wiosną 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień
  2. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  3. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  4. Piotr Woźniak-Starak zastawił dom, by sfinansować film ”Bogowie”. Nie wiedział o tym nawet reżyser
  5. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  6. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa
  7. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem