Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Burza w mediach po tym, jak potraktowano Dowbor. Prezenterka zabrała głos, wymowna wiadomość dla stacji
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.05.2023 20:33

Burza w mediach po tym, jak potraktowano Dowbor. Prezenterka zabrała głos, wymowna wiadomość dla stacji

Katarzyna Dowbor
Fot. KAPiF

Na gali rozdania Telekamer 2023 miało miejsce bardzo dziwne zajście. Jedna ze statuetek przypadła programowi „Nasz nowy dom”. Na scenie zaroiło się od producentów formatu, którzy rozpływali się w podziękowaniach, nikt jednak nie wspomniał nawet słowem o Katarzynie Dowbor. Teraz internauci grzmią, co myślą na ten temat.

Sama dziennikarka, która przez dziesięć lat była prowadzącą „NND”, dała w mediach społecznościowych do zrozumienia, jak bardzo ubodła i zabolała ją ta sytuacja. W międzyczasie dodatkowo oliwy do ognia dodał inny wpis.

Producenci „Naszego nowego domu” zbierają laury. A gdzie Katarzyna Dowbor?

Decyzja Edwarda Miszczaka, który po dziesięciu latach postanowił zastąpić Dowbor młodszą od niej Elżbietą Romanowską, wciąż wywołuje potężną złość fanów. Teraz program, który prowadziła przez ostatnią dekadę, otrzymał nagrodę w kategorii „najlepszy program rozrywkowy”.

Na gali Tele Tygodnia nie pojawiła się jednak Katarzyna, a osoby związane z produkcją. Ich przemówienie było bardzo wzruszające, jednak nie pojawiło się w nim ani jedno zdanie, dotyczące dotychczasowej prowadzącej.

Bardzo państwu serdecznie dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie. To jest ogromna nagroda także dla tych, których na co dzień państwo nie widzicie, czyli naszej ekipy realizacyjnej, która przez cały rok ten program dla państwa realizuje w różnych warunkach pogodowych – usłyszeliśmy na gali.

Wyszły na jaw zdumiewające informacje o zaginionym małżeństwie z Warszawy. Dlaczego uciekli?

Katarzyna Dowbor reaguje na sytuację na Telekamerach 2023

Już sama ta sytuacja wywołała ogromne poruszenie w sieci i wiele głosów sprzeciwu. Oliwy do ognia dolał wpis w oficjalnych mediach społecznościowych programu. Znalazło się w nim zdjęcie otrzymanej statuetki oraz podziękowania dla widzów, ale ani jednego słowa o Dowbor. 

Nasz nowy dom nagrodzony Telekamerą Tele Tygodnia 2023 w kategorii najlepszy program. To już drugie takie nasze wyróżnienie! Drodzy widzowie! Dziękujemy, że jesteście z nami! Bez Was by tego nie było! – napisano na Instagramie.

To ostatecznie oburzyło internautów, którzy zalali internet setkami komentarzy. Co ciekawe, w sieci zareagowała też sama zainteresowana Katarzyna. Jej wpisy wywołują ogromny smutek.

Katarzyna Dowbor pominięta na Telekamerach. Jak odpowiedziała?

Dowbor postanowiła nie komentować bezpośrednio zachowania producentów na gali Telekamer. Zrobiła jednak coś, co jeszcze wyraźniej pokazuje, jak poczuła się, będąc pominiętą. Udostępniła w relacji na Instastories artykuły, w których zauważono jej pominięcie oraz komentarze oburzonych fanów.

Najlepszy program, ale z panią Dowbor.

– Serdeczne gratulacje dla całej Ekipy Nasz Nowy Dom, a w szczególności dla Pani Kasi Dowbor, o której na gali nikt nawet się nie zająknął. Po dziesięciu latach prowadzenia programu i wielkiej sympatii widzów! Bezczelność!

– To sukces Kasi Dowbor, niewdzięcznicy.

– Najlepsza nagroda i ostatnia! Za to, że pozbyliście się najlepszej prowadzącej.

– Gratulacje dla Pani Katarzyny Dowbor! Bez niej nie byłoby tej nagrody.

– Ta nagroda będzie ostatnia, bo na pewno straci na oglądalności przez głupie decyzje Miszczaka niszczyciela – możemy przeczytać w komentarzach, jakie udostępniła dziennikarka.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Dowbor
Instagram Katarzyny Dowbor, fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official
Katarzyna Dowbor
Instagram Katarzyny Dowbor, fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official
Katarzyna Dowbor
Instagram Katarzyny Dowbor, fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official
Katarzyna Dowbor
Edward Miszczak, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor
Edward Miszczak, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor, fot. KAPiF