Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ceremonia ślubna, o której trudno zapomnieć. Pan młody przy ołtarzu wyznał miłość innej
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 29.07.2019 14:52

Ceremonia ślubna, o której trudno zapomnieć. Pan młody przy ołtarzu wyznał miłość innej

panna młoda
Fot. shutterstock.com

Ceremonia ślubna nie zawsze przebiega w zgodzie z naszymi oczekiwaniami. Zwykle jednak niezadowolenie młodej pary wynika z faktu, że jedno z małżonków myli się w słowach przysięgi lub niefortunnie potyka. Jednak rzadko zdarza się, aby pan młody… przy ołtarzu wyznał miłość innej! Jak zareagowała jego narzeczona? Goście długo tego nie zapomną.

Ta ceremonia ślubna zdobyła rozgłos na całym świecie. Nic dziwnego — jak często zdarza się, że pan młody w ostatnim momencie odwraca się do innej kobiety i wyznaje, że ją kocha? Mimo że regularnie widujemy takie sceny się w filmach czy serialach, ilu naszych znajomych i krewnych doświadczyło podobnych sytuacji? Jednak ta historia wydarzyła się naprawdę. Przygotowania do szczególnego dnia ciągnęły się miesiącami, a panna młoda wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Kiedy przyszła kolej mężczyzny, żeby złożyć przysięgę małżeńską, ten zrobił coś zdumiewającego. Czy pożałował swojej spontanicznej decyzji? A może od początku wiedział, co zrobi?

Ceremonia ślubna została przerwana

W trakcie ceremonii pan młody przerwał składanie przysięgi małżeńskiej i odwrócił się od swojej przyszłej żony. Skierował wzrok na pewną osobę, która siedziała na ławce dla gości. Podszedł do niej i uklęknął na kolana. Cały kościół wstrzymał oddech, kiedy okazało się, o co mu chodziło.

Kobietą, do której skierował swoje wyznanie, nie była jednak była partnerka albo niespełniona miłość, lecz mała córeczka jego przyszłej żony. Dziewczynka o imieniu Giovanna przyszła na świat z wcześniejszego związku panny młodej. Mężczyzna przyznał Giovannie, że czasami go denerwuje, ale kocha ją niczym własne dziecko. Gdyby mógł poprosić Boga o spełnienie jednego pragnienia, życzyłby sobie, żeby stali się prawdziwą rodziną.

Jak zareagowała panna młoda?

Panna młoda zareagowała łzami i głębokim wzruszeniem. W jej ślady poszli pozostali uczestnicy, którzy nie potrafili pozostać obojętni wobec przejmującej sceny!

Ceremonia ślubna okazała się czymś więcej niż tylko połączeniem dwóch zakochanych osób. Doszło do stworzenia zupełnie nowej rodziny, w której skład wchodzili nie tylko pan młody i jego świeżo upieczona żona, lecz także mała Giovanna. Mężczyzna zupełnie nie przejmował się, że dziewczynka nie jest jego biologiczną córką. Wręcz przeciwnie — jak twierdził, był gotów oddać za nią życie.

Ta ceremonia ślubna z pewnością zostanie zapamiętana przez jej uczestników. Państwo młodzi z córeczką na pewno stworzą fantastyczną rodzinę!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z CEREMONII ŚLUBNEJ:

ceremonia ślubna

Ceremonia ślubna tej pary stała się głośna na całym świecie.

ceremonia ślubna

Pan młody poprosił córeczkę swojej ukochanej, żeby zgodziła się uznać go za ojca.

ceremonia ślubna

Dzięki gestowi pana młodego ceremonia ślubna stała się naprawdę wyjątkowa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak koty okazują miłość? 10 oznak, że twój kot bardzo cię kocha
  2. Oliwia Bieniuk zajmuje się córką Natalii Siwiec! Urocze nagranie opublikował mąż modelki
  3. Syn Danuty Holeckiej wziął ślub! Mama pęka z dumy
  4. Co to jest LGBT? Skrót, którego znaczenie trzeba znać
  5. Aleksandra Żebrowska pokazała rozstępy. Internautki są zachwycone
  6. Tak chytrej panny młodej świat nie widział. Gdy poznacie kulisy ślubu, odbierze wam mowę
  7. Żona Wiśniewskiego zamierza wszystko ujawnić? To może mocno uderzyć w gwiazdora

źródło: dailychasers.com