Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Cezary Pazura właśnie ogłosił. Wspaniałe wieści obiegły sieć. Wspomniał o dniu poznania swojej ukochanej
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.05.2023 22:55

Cezary Pazura właśnie ogłosił. Wspaniałe wieści obiegły sieć. Wspomniał o dniu poznania swojej ukochanej

Cezary Pazura
fot. KAPIF

Cezary Pazura właśnie przekazał fantastyczne wieści. Wybitny aktor dodał post ze swoją żoną Edytą i wyjaśnił, że razem z ukochaną małą niemałe powody do świętowania.

Gwiazdor wyznał, że to właśnie tego dnia szesnaście lat temu na jego drodze pojawiła się jego obecna partnerka. Nie da się ukryć, że ten dzień na zawsze odmienił całe jego życie.

Cezary Pazura właśnie przekazał radosne wieści

Gwiazdor i jego żona Edyta Pazura, stanowią jedno z najpiękniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Zakochani bardzo chętnie dzielą się z internautami szczegółami swojej prywatności zarówno na Instagramie, jak i podczas swojego wspólnego podcastu “Kobieta z Pazurem”.

Tym razem również przekazali fanom szczęśliwe wiadomości. Cezary Pazura zamieściła wspólne zdjęcie z żoną i wyjaśnił, że tego dnia obchodzą rocznicę swojego poznania.

Tak wygląda grób Kacpra Tekielego. Pojawił się na nim jeden przedmiot, pokazuje, jak bardzo kochał góry

Cezary Pazura właśnie dziś poznał swoją ukochaną

Popularny aktor zamieścił kilka wspólnych fotografii z ukochaną żoną Edytą. Na każdej z nich twarze zakochanych zdobią ogromne uśmiechy, a oni wydają się być bardzo zadowoleni ze wspólnie spędzanych chwil.

Jednak to, co najważniejsze, znajduje się w opisie pod postem. To właśnie tam Cezary Pazura ujawnił, że wraz z małżonką świętują dziś wyjątkową rocznicę - swojego poznania. Dokładnie szesnaście lat temu gwiazdor spotkał Edytę i już wtedy wiedział, że ten dzień odmieni go na zawsze.

-Szesnaście lat temu (dokładnie 5844 dni) poznałem JĄ. Istotę, która odmieniła moje życie. Sprawiła, że każdy dzień jest piękny i warty przeżycia. Dziękuję Edytko. Bądź przy mnie, trwaj… Teraz wiem, że w życiu najważniejsze, to wsiąść do właściwego pociągu. Kocham Cię Słońce - napisał aktor na swoim profilu na Instagramie.

Cezary Pazura poznał żonę w nietypowych okolicznościach

Zakończenie wpisu aktora ma ukryte znaczenie, o którym nie każdy wierny fan może mieć pojęcie. Okazało się, że Cezary Pazura poznał swoją żonę w bardzo nietypowych okolicznościach. Stało się to podczas przejazdu pociągiem w 2007 roku. 

Co więcej, gwiazda ujawniła, że ich poznaniu towarzyszyła jeszcze jedna zabawna historia, a mianowicie to, w jaki sposób poinformowała o tym swoją mamę.

-Kiedy przyszedł czas na naradę rodzinną, przyszłam do mamy i powiedziałam ukradkiem: "Wiesz, taki tam aktor zaprosił mnie na kawę…". Krysia dalej krojąc marchewkę do zupy, zapytała: "Jakiż to młody człowiek, zabiega o Twoje względy"? A ja na to: "Cezary Pazura…" No i tym sposobem mama skroiła kilo marchwi do rosołu, zużyła wszystkie plastry i straciła sporo krwi… - ujawniła kulisy poznania swojego męża Edyta Pazura.

Zobacz post:

Źródło: pudelek.pl