Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Chada nie żyje. Znany raper atakuje: „Okoliczności tej śmierci ŚMIERDZĄ NA KILOMETR”
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 20.03.2018 16:55

Chada nie żyje. Znany raper atakuje: „Okoliczności tej śmierci ŚMIERDZĄ NA KILOMETR”

Tomasz Chada nie żyje
instagram.com

W nocy z soboty na niedzielę zmarł znany, polski raper – Chada. Jego przyjaciele z branży muzycznej bardzo przeżywają nagłą śmierć i w licznych wpisach żegnają się z artystą. 

Waldemar Kasta, który jest jednym z czołowych raperów oraz autorem wielu tekstów, nie kryje rozżalenia i zwraca uwagę na niejasne dla niego okoliczności śmierci kolegi.

Niezrozumiałe okoliczności śmierci

Raper na swoim facebookowym koncie napisał obszerny post, w którym niedowierza w zaistniałą sytuację.

Okoliczności śmierci Chady oraz zdawkowe doniesienia medialne śmierdzą na kilometr! Wychodzisz z puchy, masz managerów, kumpli i siano, żeby odbić sobie chude dni – zaplanowaną trasę i rzesze fanów, a mimo to popełniasz samobójstwo?! – rozpoczyna post Kasta.

W dalszej części wypowiedzi rapera można przeczytać, że nie wierzy w to, że Chada mógł sam pozbawić się życia i sugeruje, że mogły mu pomóc w tym osoby trzecie.

Wszyscy, co go znali wiedzą, że to nie był jego pierwszy skok. Wiedzą też, że nie skakał z przyjemności; z desperacji raczej – tym razem pewnie nie było inaczej. No ale nawet jak trafiasz do szpitala z „urazem kręgosłupa” jak napisano, to z całym szacunkiem, jak po lekach i ze złamanym kręgosłupem zrobił taką awanturę, że musieli wzywać policję?! Ja mam problemy z kręgosłupem – nie jestem w stanie czasem wstać, a co dopiero rzucać krzesłami w szale – napisał rozgoryczony.

Artyście nasuwa się wiele pytań i zauważa dużo niejasności w przebiegu zdarzeń, które miały miejsce w ostatnim tygodniu życia Tomasza Chady.

Jak wygląda proces doprowadzenia przez policję wtedy?Podsumowując: odzyskujący życie człowiek trafia do szpitala, a potem umiera w izbie przyjęć psychiatryka?! 5 dni po feralnym skoku?! Nie szukam sensacji – ale znałem tego gościa. Nigdy nie uwierzę, że mu ktoś nie pomógł – dopytuje z niedowierzaniem Waldemar Kasta.

Pod wpisem Kasty można znaleźć wiele komentarzy jego fanów, którzy zaczęli łączyć fakty i udostępniać link do artykułu opublikowanego na portalu rybnik.com.pl. Artykuł dotyczył śmierci trzech osób, które miały miejsce w 2017 roku, również w rybnickim szpitalu psychiatrycznym.

Na swoich profilach Tomasza Chade pożegnali również inni muzycy, tj.: Sitek, Donatan, Pezet, a także Tede. Raperzy wyrazili w swoich wpisach szacunek i sympatię do zmarłego artysty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje finalistka programu Top Model. Podejrzewa się samobójstwo
  2. Ależ drama! Internautki atakują Hyży: „Maja jest ładniejsza i nie kradnie mężów!”
  3. Chcą dać w mordę Strasburgerowi. TVP2 przeprasza za obleśny żart

Źródło: kultura.onet.pl