Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Chłopak miał mieć operację, zostawił na ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg dochodził do siebie 30 minut
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 15.02.2020 10:10

Chłopak miał mieć operację, zostawił na ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg dochodził do siebie 30 minut

Proces starzenia
Fot. facebook.com/anastasiapottingercentenarians

Chłopak, który miał mieć dość poważną operację, zostawił na swoim ciele wiadomość dla lekarza przeprowadzającego zabieg. Wszystko szło po myśli specjalistów, dopóki nie odkryli, co zrobił ich pacjent. Wszystko znacznie się przedłużyło, bo chirurg potrzebował 30 minut, aby dojść do siebie. O czymś takim nigdy nawet nie słyszał.

Przed operacją chłopak zrobił coś, czego nikt z pracowników szpitala jeszcze nie widział. Napisy na ciele nastolatka wprawiły wszystkich w osłupienie na dłuższy czas. Obecni na sali operacyjnej przecierali oczy ze zdumienia, a sam chirurg dosłownie nie mógł wytrzymać… ze śmiechu.

Chłopak zostawił wiadomość na ciele

Tuż przed operacją nogi chłopak napisał na niej, że… to tutaj ma operować lekarz. Na drugiej za to napisał NIE. W innych miejscach ciała nastolatek zostawił dla chirurga kilka instrukcji takich jak: Nie patrz tutaj. Skup się na nodze! czy Nie popełnij błędu. Wielka niespodzianka znalazła się też na jego plecach.

Chłopakowi udało się namówić mamę, aby na jego plecach napisała, że… nie jest to właściwa strona i prosi o obrócenie. Kiedy personel umieszczał go na stole operacyjnym i przeczytał wiadomość, wszyscy padali ze śmiechu. Największy ubaw miał chirurg, który bawił się tak dobrze, że nie mógł przystąpić do zabiegu. Z tego powodu wszystko przesunęło się o pół godziny.

  1. Syn pięknej gwiazdy wytatuował sobie twarz. Nie przypomina już przystojnego nastolatka
  2. Nie żyje znany piosenkarz. Mężczyzna popełnił samobójstwo

Jak często lekarze popełniają błędy medyczne?

Lekarze popełniają błędy medyczne nawet ponad 5 tysięcy razy w ciągu roku, co wynika ze statystyk Okręgowej Izby Lekarskiej. Niestety, wygląda na to, że liczba, zamiast spadać, rośnie. W 2016 roku toczyło się 4963 postępowań karnych dotyczących błędów medycznych, a rok później było to już 5678.

Z raportu nie możemy się jednak dowiedzieć, ilu lekarzy zostało uznanych za winnych, ani jak długo średnio trzeba czekać na wyrok. Wiemy natomiast, że doktorzy niechętnie przyznają się do błędów. W 2017 roku jedynie dwie osoby dobrowolnie poddały się karze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopak

Pacjent zostawił wiadomość dla chirurga.

chłopak

Lekarz nie mógł powstrzymać śmiechu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hubert Urbański jest łysy. Elegancki prowadzący zaskoczył nowym wizerunkiem
  2. Ile zarabia Monika Zamachowska? Zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP
  3. Marysia była pewna, że złapała męża na zdradzie. Dowiedziała się prawdy i zaczęła go przepraszać