Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > ”Zerwał ze mną przez SMS-a. Wcześniej pożyczyłam mu dużą sumę pieniędzy”
Marta Kulik
Marta Kulik 16.11.2019 11:30

”Zerwał ze mną przez SMS-a. Wcześniej pożyczyłam mu dużą sumę pieniędzy”

chłopak
rawpixel.com

Chłopak był jej wielką miłością, od czterech lat tworzyli udany związek. Kasia miała nadzieję, że wkrótce zamieszkają razem i będą myśleli o powiększeniu rodziny. Pewnego dnia jej świat się zawalił, a ona została bez faceta i… bez oszczędności. Zerwał ze mną przez SMS-a. Wcześniej pożyczyłam mu dużą sumę pieniędzy – pisze zrozpaczona.

Kiedy przeczytała krótką wiadomość, myślała, że to głupi żart. Chłopak nie odbierał jednak telefonu i przestał odpisywać. Pod Kasią ugięły się nogi, czuła, że cały jej świat nagle runął. Kiedy pojechała do jego mieszkania, pożałowała każdej wspólnej chwili. Wstydzi się tego, co ją spotkało, ale chce ostrzec inne kobiety.

Chłopak zerwał przez SMS-a

Chłopak napisał, że to koniec i… że wszystko pomiędzy nimi jest uregulowane. Ani słowem nie wspomniał o pożyczce kilku tysięcy złotych. Wcześniej twierdził, że brakuje mu do samochodu, z którego wspólnie będą korzystać po przeprowadzce. Po wstrząsającej wiadomości Kasia natychmiast wybiegła z mieszkania i pojechała do swojego faceta. Spotkała go, gdy wsiadał do taksówki.

chłopak

Mężczyzna twierdził, że od dawna nie był szczęśliwy, dlatego postanowił wszystko zakończyć. Kiedy zaczęła dopytywać go o zwrot pieniędzy, powiedział, że… nigdy niczego nie pożyczał. Wtedy Kasia widziała go po raz ostatni.

Pożyczka pieniędzy

Były facet kobiety zniknął na wiele miesięcy, a ona straciła swoje oszczędności. Nie była w stanie go odnaleźć, a jej stan psychiczny ciągle się pogarszał. Została porzucona i oszukana przez najbliższą osobę, której ufała jak nikomu innemu. Dzięki zgłoszeniu sprawy po długim procesie udało jej się odzyskać pieniądze. Dziś chce ostrzec inne kobiety.

chłopak

Kasia apeluje, aby kobiety nie pożyczały pieniędzy facetom, a jeśli już to robią, to zawsze niech pamiętają o pisemnej umowie. Dziś żałuje, że oddała byłemu wszystko, co miała i po jego zniknięciu sama musiała się zadłużyć. Dobrze wie, że kobiet w podobnej sytuacji jest więcej, ale nie wszystkie odzyskają swoje oszczędności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Ojciec zamknął się w hotelu z 6-miesięczną córeczką. Zza drzwi słychać było tylko krzyk
  3. Dziadek umierając zostawił rodzinie poduszkę. Umieścił w niej wiadomość
  4. Moda lat 90. Trendy, które powróciły i te, o których chcielibyśmy zapomnieć
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg