Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Bohater ,,Chłopaków do wzięcia” walczy o życie, jest pod respiratorem
Marta Kulik
Marta Kulik 20.01.2021 16:24

Bohater ,,Chłopaków do wzięcia” walczy o życie, jest pod respiratorem

Agnieszka Włodarczyk
fot. Lelum.pl

Bardzo smutna wiadomość dla wszystkich fanów popularnego programu Chłopaki do wzięcia. Portal pomponik.pl informuje, że pan Stanisław, tata Marcina przebywa w szpitalu, a jego stan jest bardzo poważny. W sieci pojawiła się prośba o modlitwę.

Pan Stanisław już od kilkunastu dni jest podłączony do respiratora. Od początku udziału w programie powtarzał, że marzy, aby jego syn ułożył sobie życie. Chciałbym jeszcze widzieć, jak się Marcinowi życie ułoży, kiedy ja oczy zamknę, a myślę, że to już niedługo będzie — mówił.

Chłopaki do wzięcia: tata Marcina jest w szpitalu

Jak informuje pomponik.pl, w sieci pojawił się dramatyczny wpis dotyczący pana Stanisława. Okazuje się, że sytuacja jest niezwykle poważna. Nie wiadomo, czy lekarzom uda się poprawić stan pacjenta.

— Kochani potrzebujemy teraz od was wsparcia!!!!! W tym poście nie ma miejsca na hejt czy heheszki… Tata Marcina przebywa teraz w stanie krytycznym w szpitalu Covidowym. Jest podłączony do respiratora. Jedyne co teraz nam zostaje to modlitwa, bo stan naprawdę jest krytyczny [pisownia oryginalna] czytamy.

Wpis miał skomentować sam Marcin. Przyznał, że jego ukochany tata już od 21 dni przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii.

Jest podłączony do respiratora już 13 dobę. Walczy o życie 21 dni w szpitalu na OIOM – napisał Marcin, jak informuje wcześniej wspomniany portal.

Pan Stanisław marzy o synowej

Pan Stanisław jest jedną z najbardziej lubianych postaci w programie. Bardzo podkreśla, że zależy mu na szczęściu syna, a swoją synową traktowałby jak królową. Zapewniał, że chętnie pomagałby w opiece nad wnukami.

Tak mi trochę ojca szkoda, tak się o mnie troszczy, niedługo może zabraknąć go wyznał Marcin w jednym z odcinków.

Uczestnik programu szuka partnerki również ze względu na tatę. To dla niego chciałby założyć rodzinę. Mamy nadzieję, że pan Stanisław odzyska zdrowie, a Marcinowi uda się spełnić wielkie marzenie taty.

Chłopaki do wzięcia to program emitowany na antenie Polsatu Play od 2012 roku, a jego barwni uczestnicy niejednokrotnie wzbudzali ogromne emocje. Niestety, w 2018 zmarł jeden z bohaterów, Roman Paszkowski. Więcej na ten temat znajdziesz >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Chłopaki do wzięcia

Widzowie Chłopaków do wzięcia uwielbiają pana Stanisława. Mamy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl