Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Na jaw wyszła cała prawda o Bandziorku z ”Chłopaków do wzięcia”. Jeszcze niedawno nikt nie miał pojęcia, jak dostał się do programu, teraz wszystko jest jasne
Karol Osiński
Karol Osiński 21.11.2020 20:54

Na jaw wyszła cała prawda o Bandziorku z ”Chłopaków do wzięcia”. Jeszcze niedawno nikt nie miał pojęcia, jak dostał się do programu, teraz wszystko jest jasne

bandziorek
fot. facebook.com/Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia to jeden z najbardziej lubianych polskich seriali dokumentalnych. Od momentu powstania, czyli 2012 roku w produkcji udział bierze nieprzerwanie Krzysztof Dzierżanowski, znany fanom jako „Bandziorek”. Niedawno na jaw wyszła informacja, w jaki sposób pan Krzysztof trafił do programu. Okazało się, że klamka zapadła podczas przypadkowego spotkania bohatera z reżyserem Jerzym Morawskim.

Przypadkowe spotkania często mogą sprawić, że czyjeś życie na zawsze ulegnie zmianie. Taka sytuacja spotkała popularnego „Bandziorka” z programu Chłopaki do wzięcia. To niesamowite, jaki scenariusz napisało mu życie. Do programu trafił przez zwykłe zrządzenie losu.

Chłopaki do wzięcia – Bandziorek

Całkiem niedawno Jerzy Morawski reżyser produkcji Chłopaki do wzięcia postanowił opowiedzieć historię, a przy tym zdradzić, w jaki sposób Krzysztof Dzierżanowski, znany jako „Bandziorek” trafił do jednego z najbardziej lubianych seriali dokumentalnych w Polsce.

Ku zdziwieniu wielu fanów okazało się, że sytuacja wydarzyła się całkowicie przypadkowo. Pewnego dnia Jerzy Morawski czekał na jednym z przystanków autobusowych na nadjeżdżający pojazd komunikacji miejskiej, kiedy obok usiadł pewien wracający z dyskoteki mężczyzna. Jak nie trudno się domyślić był to właśnie „Bandziorek”.

Podczas spotkania mężczyźni zamienili kilka słów, które następnie przerodziły się w poważną rozmowę. I właśnie tak rozpoczęła się przygoda Krzysztofa Dzierżanowskiego z serialem Chłopaki do wzięcia. Ta sytuacja tylko dowodzi temu, jak przypadkowe spotkania mogą odmienić los człowieka.

– Na samym początku jeździliśmy po wsiach na Podlasiu i szukaliśmy bohaterów pod sklepami podczas przerwy na piwo, czy na drogach. Tak znaleźliśmy „Bandziorka”, który wracał z kolegami z dyskoteki – zaczepiliśmy go na przystanku autobusowym – wspominał w rozmowie z party.pl Jerzy Morawski.

„Bandziorek”, który od dłuższego czasu ma problemy z nadużywaniem alkoholu, cieszy się bardzo dużą sympatią ze strony telewidzów Polsatu Play, co można poznać po zamieszczanych komentarzach pod zdjęciami w mediach społecznościowych programu.

  1. Świerzyński o niskich zarobkach w służbie zdrowia: ”Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu”. Kiedyś myślał inaczej
  2. Minister ujawnił wielkie zmiany dla Polaków po 40. roku życia. Zacznie się już w styczniu
  3. Spektakularny dom jednego z braci Golec. Już od zewnątrz można poczuć luksus, środek robi jeszcze większe wrażenie

Kim jest Krzysztof „Bandziorek” Dzierżanowski?

Krzysztof „Bandziorek” Dzierżanowski jest postacią niezwykle charyzmatyczną, która występuje w programie od samego początku. Dzięki udziałowi w serialu dokumentalnym Chłopaki do wzięcia stał się niezwykle popularnym człowiekiem.

Niestety, mimo tego, że minęło już ponad 8 lat od rozpoczęcia produkcji programu, „Bandziorkowi” nie udało się jeszcze znaleźć dziewczyny. A jednak do domu bohatera zjeżdża wielu ludzi, tylko po to, by napić się z Krzysztofem alkoholu, czego ma dość jego rodzina.

– „Bandziorek” jest od samego początku i mimo że nie znalazł dziewczyny, to jest bardzo popularnym człowiekiem. Przyjeżdżają ludzie z całej Europy, aby go poznać osobiście. Dlatego w każdy weekend sporo się u niego dzieje – wspominał Jerzy Morawski w rozmowie z party.pl.

Mimo ogólnych problemów z alkoholem ludzie widzą w „Bandziorku” bardzo uprzejmą i miłą osobę, którą niewątpliwie jest.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Chłopaki do wzięcia

Na jaw wyszła prawda w jaki sposób popularny „Bandziorek” z programu Chłopaki do wzięcia dostał się do produkcji.

chłopaki do wzięcia

Okazuje się, że trafił do serialu przez przypadek. Poznał się z reżyserem Jerzym Morawskim na przystanku autobusowym podczas powrotu z imprezy.

Chłopaki do wzięcia

„Bandziorek” w dalszym ciągu zmaga się z problemami alkoholowymi, jednak ludzie darzą go wielką sympatią.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wypadek w Grabinie. Na miejsce jedzie pogotowie, policja i straż. Pięć osób jest rannych
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Uwaga: Masz dziecko? Czas się kończy, zostało tylko 9 dni. Ostatni moment, żeby otrzymać dodatek do 500 plus
  4. Jest deklaracja premiera, chodzi o dodatkowe niedziele handlowe. W grudniu zakupy Polek i Polaków mogą wyglądać inaczej
  5. Ma 71 lat, a figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Na jednym z ostatnich zdjęć pozuje w mini i krótkim topie
  6. Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczki
  7. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)

Źródło: rolnikinfo.pl, party.pl