Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

„Chłopaki do wzięcia”: Bandziorek będzie ojcem? Słowa o Danusi nie zostawiają złudzeń

11 Listopada 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Program „Chłopaki do wzięcia” od samego początku, który miał miejsce w 2012 roku cieszy się ogromną popularnością. Od pewnego czasu ulubieniec publiczności – Bandziorek raduje się urokami swojego świeżo upieczonego narzeczeństwa. Czy wraz z Danusią zdecydują się na dzieci?

Program „Chłopaki do wzięcia” od samego początku, który miał miejsce w 2012 roku cieszy się ogromną popularnością. Od pewnego czasu ulubieniec publiczności – Bandziorek raduje się urokami swojego świeżo upieczonego narzeczeństwa. Czy wraz z Danusią zdecydują się na dzieci?

Reality show z udziałem osób pochodzących z mniejszych miejscowości, którzy za wszelką cenę próbują odnaleźć swoją drugą połówkę, wciąż jest jednym z ulubionych programów telewidzów.

Jeden ze zgłoszonych do show mężczyzn osiągnął swój cel i od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z poznaną na Mazurach Danusią. Fani z zapartym tchem śledzą tę relację i teraz zaczęli dociekać, czy para ma w planach powiększenie rodziny.

Co słychać u Bandziorka i Danusi z programu „Chłopaki do wzięcia”?

Fani programu „Chłopaki do wzięcia” dawno nie widzieli tak szczęśliwego Bandziorka, jak ma to miejsce obecnie. Uczestnik w końcu odnalazł upragnioną miłość i całkowicie zmienił swoje nastawienie do życia. Razem z Danusią uwielbia spędzać wspólne wieczory, spacerować i rozmawiać na wszystkie możliwe tematy.

Jakiś czas temu zakochani podjęli decyzję o zaręczynach, co wywołało naturalną wśród otoczenia reakcję: wszyscy są zaciekawieni, kiedy będzie miał miejsce wyczekiwany ślub. Para podkreśla jednak, że na razie nie chcą się spieszyć z tą decyzją i cieszą się z tego, jak ich życie wygląda obecnie.

„Chłopaki do wzięcia”: Czy Bandziorek i Danusia planują dziecko?

Pytania o termin ślubu to niejedyne naciski ze strony otoczenia. Coraz częściej, zarówno fani, jak i znajomi pary, zastanawiają się, czy Bandziorek i Danusia zdecydują się na powiększenie rodziny. Temat ten poruszono również podczas ostatniego odcinka programu „Chłopaki do wzięcia”, jednak wówczas uczestnik skomentował to jedynie krótkim śmiechem.

Fani podchwycili zaproponowany przez kolegów Bandziorka temat i w komentarzach zastanawiają się, czy jest szansa, że zakochani będą chcieli decydować się na maleństwo. Większość internautów jest jednak zgodna – Danusia najprawdopodobniej nie chciałaby zostać już mamą, zwłaszcza że ma już dorosłe dzieci i wnuki.

Zobacz fragment odcinka:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka

 

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Media podały smutne wieści z domu Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Płyną wyrazy wsparcia
Czytaj więcej >

Programy

Co się dzieje z Bandziorkiem i Danusią? Para przeszła przemianę, romantyczne wideo z ich udziałem robi furorę w sieci
Czytaj więcej >

Programy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pozuje z ukochanym w bikini. Przerażeni fani patrzą tylko w jedno miejsce
Czytaj więcej >

Programy

Milionerzy. Kim była królowa kikuta? Urbański zdębiał, widząc, co zrobiła uczestniczka po tym pytaniu
Czytaj więcej >

Programy

Katarzyna Cichopek nawiązała do Hakiela w "Pytaniu na śniadanie"? Nie powstrzymała się
Czytaj więcej >

Programy

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]