Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": Marysia przerwała milczenie! Przyłapała Henia z 80-latką. Można się zdziwić, co ujawniła
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.11.2023 12:14

"Chłopaki do wzięcia": Marysia przerwała milczenie! Przyłapała Henia z 80-latką. Można się zdziwić, co ujawniła

Henio, Marysia, Chłopaki do wzięcia
W "Chłopakach do wzięcia" doszło do szokującej sytuacji. Fot. kadr z "Chłopaków do wzięcia"

Henio i Marysia poznali się na łamach uwielbianego przez telewidzów programu - “Chłopaki do wzięcia”. Od tego czasu minęły 2 lata, a związek pary wydaje się rozkwitać. Tak przynajmniej myślała większość fanów, gdyż okazuje się, iż kobieta właśnie wyjawiła na temat swojej relacji z rolnikiem sensacyjne wieści. Miała przyłapać Henia z 80-latką.

"Chłopaki do wzięcia": Henio i Marysia tworzyli zgrany duet

Na przestrzeni lat Henio stał się jednym z najpopularniejszych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”. Senior mieszkający na wsi latami poszukiwał wybranki serca, która chciałaby wprowadzić się na jego gospodarstwo. Na łamach kultowego show poznał Marysię. Parę szybko połączyło uczucie, które przerodziło się w stabilny związek.

Od tego czasu minęły 2 lata. Wszystkim fanom “Chłopaków” wydawało się, że Henio i Marysia mimo drobnych kontrowersji, tworzą zgrany duet. Niespodziewanie jednak na temat rolnika wyszły informacje, które mogą całkiem zburzyć to, jak jest postrzegany. Takiego obrotu spraw trudno było się spodziewać.

"Chłopaki do wzięcia": Niebywałe, jak po metamorfozie wygląda Karina. Mało kto by tak wyszedł na ulice "Chłopaki do wzięcia": wieści o małżeństwie Jarusia. Jego żona właśnie zaszokowała wszystkich przemianą!

"Chłopaki do wzięcia": Problemy w związku Marysi i Henia

Widzowie “Chłopaków do wzięcia” już od dwóch lat śledzą losy Henia i Marysi. Są oni jedną z ulubionych par, która związała się ze sobą na łamach programu. Okazuje się jednak, że ich relacja nie raz już zawisła na włosku. Wszystko przez kobiety, od których nie może (bądź wcale nie chce) opędzić się Henio. 

W jednym z odcinków show, który został wyemitowany rok temu, Marysia nakryła Henia, gdy ten przeglądał na swoim telefonie zdjęcia roznegliżowanych kobiet. Mężczyzna miał nawet komentować je w mediach społecznościowych. Ten fakt nie spodobał się jego partnerce, jednak rolnik zapewniał, że są to tylko jego koleżanki, z którymi utrzymuje platoniczne relacje. Tymczasem najnowsze doniesienia z programu sugerują, że doszło do podobnej sytuacji…

ZOBACZ TEŻ: TAK dziś wygląda partnerka Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Fani oniemieli na jej widok. “Pięknie wyglądasz”

"Chłopaki do wzięcia": Marysia ujawniła szokujące wieści o swoim związku z Heniem

Najnowszy 359. odcinek “Chłopaków do wzięcia” przyniósł niespodziewany obrót wydarzeń. Okazuje się, że Marysia nakryła Henia na kontaktowaniu się z pewną 80-letnią kobietą. Miała ona kokietować rolnika, a ten nie wydawał się szczególnie protestować.

80 lat ma i mówi tak do niego: „Ja to jestem laska. Taka nieduża jestem, ale jaka zgrabniutka”. Takie głupoty, jakie te kobity są głupie to naprawdę… – wyznała przed kamerami Marysia, która zdaje się konsekwentnie obracać tego typu sytuacje w żart.

Tymczasem Henio podszedł do całej sytuacji z dystansem, twierdząc, że kobiety, które usilnie próbują nawiązać z nim kontakt, są tylko jego znajomymi. 

Co o tym myślicie?

Projekt bez nazwy - 2023-11-17T112918.978.png
W "Chłopakach do wzięcia" doszło do szokującej sytuacji. Fot. kadr z "Chłopaków do wzięcia"