Rozrywka.Lelum.pl

fot. facebook.com/chlopakidowziecia/

„Chłopaki do wzięcia”: poznaliśmy kulisy ślubu Jarusia, panna młoda wywołała ogrom emocji

18 Kwietnia 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Jaruś i Gosia, bohaterowie programu „Chłopaki do wzięcia” są już po ślubie. Tymczasem na jaw wyszły poruszające szczegóły z ceremonii. Panna młoda musiała pokonać nie lada przeszkodę, aby najpiękniejszy dzień w jej życiu mógł się wreszcie dopełnić.

Jaruś i Gosia, bohaterowie programu „Chłopaki do wzięcia” są już po ślubie. Tymczasem na jaw wyszły poruszające szczegóły z ceremonii. Panna młoda musiała pokonać nie lada przeszkodę, aby najpiękniejszy dzień w jej życiu mógł się wreszcie dopełnić.

Choć „Chłopaki do wzięcia” budzą różne, nieraz bardzo skrajne emocje i nie wszyscy widzowie aprobują ten format, z całą pewnością bohaterowie programu dorobili się pokaźnego grona fanów. W ostatnim czasie oczy wszystkich skierowały się szczególnie ku jednemu uczestnikowi. Nie tak dawno temu Jaruś ogłosił, że oświadczył się Gosi , a 21. sezon paradokumentu rozpoczął się z hukiem — Zakochani wzięli ślub.

Już od ubiegłego tygodnia w komentarzach sypały się gratulacje od zachwyconych internautów. Wiele osób przyznało, że trzymało kciuki za bohatera, który doświadczył w życiu niejednej porażki. Byliśmy już obserwatorami prężnych przygotowań , w których aktywnie pomagała energiczna sąsiadka panny młodej, a także samej drogi pary „pod ołtarz” – do Urzędu Stanu Cywilnego.

„Chłopaki do wzięcia”: ślub Jarka i Gosi. Zachowanie panny młodej poruszyło wszystkich

Ceremonia zgromadziła wiele osób. Wszystkim komenderowała pani Ewa, która osobiście zadbała o to, aby ten dzień był wyjątkowy. Kobieta dopilnowała wszystkiego — od strojów i przebiegu zaślubin, aż po moment przypieczętowania małżeństwa, wybierając nawet szampana, którego wypili młodzi.

Jaruś przyznał, że był zestresowany, jednak jego trema była niczym w porównaniu do tego, co przeżywała jego wybranka. Jak wyjaśniła sąsiadka, Gosia zmaga się z problemami ze słuchem, które spowodowały u niej dość głęboką wadę wymowy. Kiedy więc przyszła kolej na dziewczynę, przez moment mogło się wydawać, że ceremonia nie dojdzie do skutku.

Zestresowana bohaterka „Chłopaków do wzięcia” przyznała, że ma „trudną mowę” i, kiedy przyszła jej kolej na powtórzenie przysięgi, od razu na starcie miała ogromny problem z wysłowieniem się. Już miała rozkładać ręce, jednak ocaliło ją opanowanie i profesjonalna postawa urzędniczki, która zaprosiła ją bliżej siebie. Wówczas panna młoda zebrała się w sobie i — tak, jak umiała, z wysiłkiem, ale i determinacją — dopełniła wreszcie przysięgi.

Szczęśliwa, wróciła do swojego świeżo upieczonego męża. Młodzi założyli sobie obrączki, zachęceni przez gości obdarowali się pocałunkiem, a następnie wpadli sobie w ramiona. Wszystko uwieczniła kamera, a wzruszeni fani zasypali ich gorącymi gratulacjami i ciepłymi słowami.

Chłopaki do wzięcia
Chłopaki do wzięcia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów
Czytaj więcej >

Programy

Krzysztof Ibisz w kolejnym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmierzy się z legendą. Znowu ułatwią mu zadanie?
Czytaj więcej >

Programy

Andrzej z "Sanatorium miłości" jak gwiazda rocka na salonach, ubyło mu 20 lat? Niesłychane, jak teraz wygląda
Czytaj więcej >

Programy

"To był prawdziwy koszmar". Uczestniczka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" ujawniła, co przeżyła podczas nagrywania odcinka
Czytaj więcej >

Programy

Zachowanie uczestnika "Milionerów" rozwścieczyło widzów. "Takie głąby są sędziami"
Czytaj więcej >

Programy

Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" wziął się za siebie. Ma mocną zasadę "Facet musi być..."
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]