Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Chłopaki do wzięcia. Szczena pokazał, jak teraz wygląda. Co się z nim stało? Inny człowiek
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.06.2023 16:39

Chłopaki do wzięcia. Szczena pokazał, jak teraz wygląda. Co się z nim stało? Inny człowiek

Szczena
fot. tiktok.com/@szczena1234567, facebook.com/ryszard.dabrowski.54

Mimo iż występ w “Chłopakach do wzięcia” już dawno za nim, Ryszard "Szczena" Dąbrowski wciąż pojawia się na językach fanów programu. Chętnie śledzą oni media społecznościowe mężczyzny, w których ten regularnie dzieli się swoją codziennością.

Najnowszy filmik opublikowany przez Szczenę na TikToku może zaniepokoić fanów. Bohater “Chłopaków” zaprezentował się na nim kompletnie odmieniony. Co mu się stało?

"Chłopaki do wzięcia" - Jak zmieniło się życie Szczeny po udziale w programie?

Program “Chłopaki do wzięcia” przyciąga widzów przed ekrany już od ponad dekady. Jednym z najbardziej znanych bohaterów show jest bezsprzecznie Ryszard “Szczena” Dąbrowski. To właśnie on w jednym z odcinków ukradł swojej mamie rower, co do tej pory wspomina się jako ikoniczny moment z “Chłopaków”. 

Od momentu zakończenia przygody z programem życie Szczeny potoczyło się dosyć burzliwie. Na sowim koncie ma kilka odsiadek w więzieniu. W 2021 roku mężczyzna ponownie trafił do zakładu karnego. Obecnie, po odbyciu wyroku, powrócił na swoje media społecznościowe, by na bieżąco informować fanów, co się u niego dzieje.

"Rączka się pojawiła". Cichopek i Kurzajewski zachwyceni dzieckiem podczas USG. Mała dziewczynka skradła ich serce

Szczena opublikował nowy film. Jego wygląd jest niepokojący

Ryszard “Szczena” Dąbrowski chętnie dzieli się z fanami urywkami swojej codzienności na mediach społecznościowych. Jego konto na TikToku obserwuje ponad 23 tys. internautów. 5 dni temu mężczyzna opublikował nowy film, który mógł wprawić widzów “Chłopaków do wzięcia” w lekką konsternację. Szczena zaprezentował się na nim inaczej, niż zapamiętano go z programu. Wydaje się na nim zmizerniały, jego rysy twarzy wyostrzyły się, a oczy zapadły. Uwagę przykuwa także wybity przedni ząb.

Na filmie Szczena pozdrowił fanów, a także zachęcił do obserwowania swojej koleżanki. Zaprosił również do oglądania filmów na żywo na jej profilu.

Co obecnie dzieje się w życiu Szczeny?

Szczena z “Chłopaków do wzięcia” po wyjściu z więzienia opuścił Polskę. Wyruszył na zachód, aby odciąć się od wydarzeń z przeszłości. Jako miejsce na nowy rozdział w życiu mężczyzna wybrał Holandię. Obecnie utrzymuje się tam z pracy na myjni samochodowej.

Ryszard “Szczena” Dąbrowski stara się utrzymywać z fanami regularny kontakt. Mimo licznych sympatyków wśród nich znajdują się także osoby, które zarzucają mu znęcanie się nad partnerką, Joanną Wielochą. W ostatnim czasie mężczyzna postanowił skomentować plotki na ten temat.

@szczena1234567

https://www.tiktok.com/@darioza?_t=8coTOw7T1Hm&_r=1

♬ dźwięk oryginalny - Ryszard Szczena Drań