Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „Chłopaki do wzięcia”: Szczena wyjechał z Polski. Zdradził, czym teraz się zajmuje
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 30.05.2023 08:15

„Chłopaki do wzięcia”: Szczena wyjechał z Polski. Zdradził, czym teraz się zajmuje

Ryszard „Szczena” Dąbrowski Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Ryszard Dąbrowski, znany także jako „Szczena”, zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia”. Prawdopodobnie jest jednym z najpopularniejszych bohaterów show, a na pewno najbardziej kontrowersyjnym. Mężczyzna niedawno opuścił zakład karny.

Co dziś robi? 

„Chłopaki do wzięcia” – Szczena wyszedł na wolność

Niedawno media obiegła informacja, że Szczena z „Chłopaków do wzięcia” opuścił zakład karny, do którego trafił w 2021 roku. Z tego powodu przez kilkanaście miesięcy nie kontaktował się ze swoimi fanami. Co prawda mężczyzna nie ujawnił prawdziwego powodu swojej odsiadki, ale zapewnił, że nie ma ona nic wspólnego z rowerem, który zabrał swojej matce.

Odkąd mężczyzna wyszedł na wolność, stara się ułożyć życie na nowo.

Żona Roberta Górskiego to absolutna piękność. Dzieli ich olbrzymia różnica wieku

„Chłopaki do wzięcia” – co dziś robi Szczena?

Ryszard „Szczena” pochwalił się niedawno w mediach społecznościowych, czym się obecnie zajmuje. Jak się okazuje, sytuacja życiowa zmusiła go do emigracji za chlebem. Mężczyzna wyjechał do Holandii, gdzie pracuje między innymi na myjni samochodowej. 

Tak się zarabia na życie w Holandii – napisał w poście towarzyszącym zdjęciu, na którym widać go przy pracy. 

„Chłopaki do wzięcia” – Szczena odwiedził dom mamy

Przed wyjazdem Szczena podzielił się także zdjęciami i filmikiem z odwiedzin domu swojej mamy. Ku zaskoczeniu jego fanów, dziś znajduje się tam wyłącznie połać rozkopanej ziemi. Jak ujawnił Ryszard z „Chłopaków do wzięcia”, jego mama ma się dobrze i obecnie przebywa w ośrodku opieki społecznej, gdzie jest odwiedzana przez bliskich.

Z jego mediów społecznościowych wynika, że nadal jest związany z Joanną, z którą doczekał się dziecka. Syn Marcelek został im jednak odebrany i trafił do rodziny zastępczej jeszcze przed tym, jak Szczena trafił do zakładu karnego. 

Źródło: Telemagazyn